Коли не спиться - "Night Marathon-Fest"

Коли не спиться - "Night Marathon-Fest"

Шукаючи щось нове серед анонсів різних пробігів в Україні, я натрапив на Night marathon fest, локація якого знаходиться у славному місті Вишгороді. Вперше я дізнався про, так звані, «нічні» марафони ще у 2017, але мені не доводилось ні на один з них потрапити. В цей раз я зацікавився, адже, у порівняні з традиційними забігами, це було щось нове та незвичайне.

Довго не думаючи швиденько зареєструвався попутно придбав футболку пробігу. В суботу ввечері я, зібравши рюкзак, вирушив до метро Героїв Дніпра, звідки мав відправитись до Вишгорода на гарненькій жовтій маршрутці. Яку організатори організували для  учасників, що б їм було легше добиратись до місця пробігу. Я отримав свій номерок «2125» та пішов переодягатись. Часу залишилось більше, ніж вдосталь, аби намилуватись красою цього місця і зробити декілька фото. Для мене пробіг – це чудова нагода, аби завести нові цікаві знайомства серед бігунів. Поки блукав набережною, зустрів бувалого бігуна Олександра Рекола. Слово за слово, тема за темою – я навіть і не помітив, як пройшов час, настільки цікавим виявилась ця людина.


Нічний марафон-фестце місце, де ви зможете зустріти нових та добре відомих бігунів, відірватися під музичне шоу, зробити незабутні світлини, скуштувати найсмачніші бургери, насолодитися найкращим крафтовим пивом та зустріти світанок над Київським морем.

Сам забіг відбувався біля Київського водосховища. На набережній було організовано стартове містечко, де можна було зареєструватись, отримати стартові номери, залишити речі в камерах схову. Поряд розташували сцену. Шкода лиш, що не дуже пощастило з погодою.

Стартували ми рівно о півночі. Траса для напівмарафону складалась з 5 кіл, кожне з яких мало дожину 4200 м, а для марафону – з 10 таких кіл Стартували разом усі: і учасники естафети, і марафону, і напівмарафону. Сам шлях траси був рівнинний, лише одне напружувало – розвороти.

Не дивлячись на те, що я недолюблюю біг по колу, це було щось незвичайне і цікаве: він продемонстрував недоліки моєї підготовки. Я старався тримати звичний для мене ритм і не більше того – ніяких особливих програм ніколи не дотримувався. Обганяючи дівчинку в червоних гетрах, я звернув увагу на те, що ритм її кроків залежав від частоти пульсу, вона постійно поглядала на свій пульсометр. Коли вже минало останнє коло, сил у мене практично не було, а от та сама дівчина легко набирала темп. Вона і її червоні гетри ще довго залишиться в моїй пам’яті мої спроби наздогнати її виявились марними. Тепер доведеться йти до магазину, аби прикупити собі пульсометр і навчитись бігати за пульсом – прекрасна дівчина нагляднно показала мені, які гарні від цього результати.

Діставшись фінішу, я отримав свою медальку. Забрав свого рюкзака і пішов насолоджуватись фінішами інших бігунів. Зустрів свого нового знайомого, і стали відпочивати від пробіг, говорячи про біг, аж поки не прийшов час йти до зупинки, аби їхати додому.

Календар інших напівмарафонів України можете подивитися в статті: Напівмарафони України