Новорічний півмарафон "Йоль"

Новорічний півмарафон "Йоль"

Трішки історії

"Йоль" стародавнє свято пов'язане із зимовим сонцестоянням. В сучасному світі він злився з християнським Різдвом та став синонімом його назви.

Новорічний півмарафон “Йоль” – це останні у біговому сезоні змагання, які стали вже традиційними. Так як під час них багато любителів бігу підводять свої бігові підсумки за сезон. В їх рамках проводиться забіг на 21, 8,4 кілометра, та естафета. Але головна родзинка полягає в тому, що забіг проходить в новорічних костюмах, це додає події особливого колориту!

Інформація про забіг

Історія

Півмарафон “Йоль” відбувається у Вишгороді кожен рік, починаючи з 2012 року. Колись він був фінальним етапом бігової серії “Гран-Прі Київська Русь”, а коли та перестала існувати перетворився на самостійні змагання. Це гарна можливість не просто поставити черговий рекорд, але й гарно закрити біговий сезон у компанії близьких людей та бігових друзів, отримати заряд позитивних емоцій на наступний рік.

Маршрут

Маршрут півмарафону “Йоль” проходить добре асфальтованою трасою вздовж набережної Київського водосховища та є круговим. Він складається з 5 кіл по 4,2 кілометри кожне.

Маршрут забіга "Йоль"

Стартують учасники півмарафону та забігів-супутників усі одночасно в одному коридорі. Маршрут півмарафону “Йоль” є досить комфортним, адже повністю рівнинний, що ідеально для закриття бігового сезону.