Never stop

Never stop

Анотація

Це не просто чергова мотивуюча книга про спорт і здоровий спосіб життя. Вона допоможе вам змінити своє ставлення до того, що відбувається навколо і зробити біг філософією свого життя. Автором книжки є українська спортсменка, фітнес-тренер, учасниця багатьох світових марафонів і півмарафонів – Марі Карачина. Вона також є засновницею клубу “Skinny&Strong”.

never stop

Авторка переконана, що біг — це значно більше, ніж просто вид спорту. Він допомагає впорядкувати життя, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі та легко досягати їх. Адже рух — то є життя. Авторка сподівається, що її книжка стане для читача першим кроком на шляху до зміни своїх звичок і початком вдосконалення світу навколо нас.

“Усередині кожного з нас є маленька людина, яка класно бігає. Випустіть її”. Цей заклик вдало описується у книзі “Never stop”. Тут є і роздуми, і переживання, і монологи про самовдосконалення, віру в себе та постійний рух. Якщо ви мрієте почати бігати, але не знаєте, як зробити перший крок, то ця книга саме для вас.

Також вона для тих, хто думає, що життя – це драма, але хоче знайти в собі сили сказати “stop it”. Для тих, хто втратив мотивацію до тренувань або любить бігати та хоче розділити емоції від руху з іншими. У книжці Марі Карачина немає чітких інструкцій як почати тренування, як харчуватися або яке взуття вибрати для занять бігом. Але у ній можна знайти мотивацію. Автор ділиться своїм досвідом та роздумами.

Враження від книги

Книга про емоції, про свободу, про вибір, про досягнення, про пошуки себе і звичайно ж про біг – марафони у різних містах та країнах. Біг – це спорт, займаючись яким ти здатен довести собі та оточуючим, що ти можеш, ти сильний і ти живеш.