Нетішинський півмарафон

Нетішинський півмарафон

Нетішинський півмарафонНезалежні люди” уперше був проведений в 2018-му році. У програмі змагань були передбачені три дистанції власне, півмарафон, 10-кілометровий забіг і забіг на 5 кілометрів. Крім популяризації здорового способу життя, організатори поставили цими змаганнями інтегрувати нетішинських бігунів у європейський марафонський рух і залучити в місто якомога більше туристів. Тож не дивно, що маршрут півмарафону пролягає вулицями Нетішина та його мальовничими околицями.Інформація про забіг

Історія

Нетішинський півмарафон “Незалежні люди” проводили двічі – у 2018-му та 2019-му роках. На першу редакцію півмарафону зареєструвалися 120 учасників з 27 міст України, а також гості з інших країн. Наприклад, одна сімейна пара з Латвії збиралася безпосередньо на півмарафоні відсвяткувати річницю подружнього життя. 

Другий забіг цієї серії відбувся у серпні 2019-го. Маршрут забігу оновили, й учасники отримали змогу пробігтися не тільки вулицями Нетішина, а й сусідніми з містом селищами й лісом. До змагань, крім шанувальників бігу з усієї України, долучилися також працівники Хмельницької АЕС, військової частини, Державного пожежно-рятувального загону №3 та Українського ядерного товариства. 

Маршрут

Маршрут Нетішинського півмарафону “Незалежні люди” пролягає вулицями Нетішина, лісовими стежками на околиці та приміським селищем. З бігової дистанції учасникам відкриваються краєвиди Хмельницької АЕС. Половина покриття траси асфальт, половина – бездоріжжя (ґрунт).

Стартують і фінішують бігуни біля палацу культури міста Нетішина. По дистанції на позначках 5 км, 10 км, 15 км, а також на фініші розташовані пункти харчування. У стартово-фінішному містечку діють спеціально обладнані роздягальні та камери схову.