Природній біг

Природній біг

Анотація

Як відомо, біг – це спорт, який розвиває майже усі групи м’язів, але є і найтравматичнішим серед усіх видів. В чому справа? По-перше, в тому, що бігати потрібно правильно, адже тисячі кроків, що зроблені невірно, користі не принесуть, навпаки, вони перевантажують кістки, м’язи, зв’язки. В результаті це може закінчитися плачевно — починаються болі, травми, і багато хто зрештою йде з цього спорту.

natural running running book

По-друге, виробники спортивного взуття один за одним випускають новітні розробки, які покликані перерозподілити ударне навантаження: гіперпружна підошва, потовщена п’ята, потужні супінатори. Але все це не допоможе, якщо у вас неправильна техніка бігу. Ударне навантаження нікуди не дінеться, воно просто перейде вище – на коліна, кульшові суглоби, хребет.

Кращий біг – це природній. Людська стопа має також амортизаційні здібності, закладені природою, які необхідно використовувати. В цій книзі детально описано всілякі проблеми, які можуть виникати у бігунів, шляхи їх вирішення, а також надано вправи та поради щодо правильного вибору бігового взуття.

Основні цитати:

Помилки під час бігу призводять до підвищеної витрати сил і енергії, споживання більшої кількості кисню та активнішої роботи серцево-судинної системи в порівнянні з аналогічним темпом при використанні раціональної методики.