Multiki Trail League - Мультиспортивна Українська Ліга Трейлраннінгу та Кроскантрі

Multiki Trail League - Мультиспортивна Українська Ліга Трейлраннінгу та Кроскантрі

Цього разу мова піде про досить цікаву та по своєму унікальну трейлову лігу України, що проходить у Києві та носить назву “Multiki Race” або “Multiki Trail League“. Вперше з нею я познайомився ще у 2018 році, приймаючи участь в трейловому забігу “Didorivka Trail Run” (зараз після оновлення ліги він називається “Didorivka Trail Half Marathon”).

multiki trail league

Історія “Multiki Race” веде свій початок з 2016 року, коли був вперше проведений на південній околиці Києва трейловий забіг “Kitaevo Trail Run”. Організаторам змагань так сподобалася місцевість, зокрема, Голосіївський ліс, що усі наступні свої змагання вони теж почали проводити саме там. У 2018 ліга набула свого остаточного вигляду, завдяки об’єднання 3 трейлових  забігів та одного напівмарафону. 

До неї входить:

  • Pyrogiv Trail Run
  • Golosiievo Trail Half Marathon
  • Kitaevo Trail Run
  • Didorivka Trail Run

В чому ж її унікальність? Головна ідея “Multiki Trail League” – це об’єднання в своїх бігових подіях прихильників бігу та крос кантрі. Тож, в рамках цих змагань проходять окремо змагання серед бігунів та велосипедистів. Маршрут лишається одним і тим самим, але його можна підкорити як на велосипеді, так і власними ногами.

В 2019 році організаторам довелося попрощатися з одним із своїх забігів, а саме трейлом “Kitaevo Trail Run”. Це сталося не без допомоги українських чиновників. Тому “Multiki Trail League” отримали невелике оновлення.У 2020 році через ситуацію з ковідом змагання в лізі не проводилися.

2021 рік – це рік повернення “Multiki Trail League” після невеличкого оновлення. Тепер до ліги входять 3 забіги, а саме 2 трейлових півмарафони і один трейловий забіг на 10 кілометрів:

  • Pyrogiv Trail Run
  • Golosiievo Trail Half Marathon
  • Didorivka Trail Half Marathon

При цьому, формат змагань майже не змінився. Як і в самій першій редакції “Multiki Race” можна не лише бігати або крутити педалі, але й випробувати свої сили спочатку в бігу, а потім при бажанні на велосипеді.