Мотивація, що б почати бігати

Мотивація, що б почати бігати

Кожна людина приходить у світ бігу з різних причин та різною мотивацією для себе. В далекому 2017 році, коли я розпочинав своє знайомство з цим цікавим світом, якоїсь особливої мотивації для цього не було, тоді хотілось якось урізноманітнити свої будні дні. Тоді навіть не міг собі уявити, що біг стане моїм улюбленим захопленням останніх років та, ще й досить таки цікавим. За той час, яким я захоплююсь бігом, вдалось відвідати багато різноманітних бігових стартів на яких зустрічав різноманітну кількість учасників з різною мотивацією. Для себе вибрав, так би мовити, чотири основні типи мотивації, які мотивують бігунів-любителів займатись бігом, тому поговоримо про ці мотивації більш детальніше.

Біг для хорошого настрою

Можна сказати, що це одина з найпоширеніших мотивацій для любителів бігу. Головна ціль таких пробіжок це відволіктись від буденних проблем, роботи та трішки урізноманітнити свої будні та отримати нові враження. Вони бігають невеличкі дистанції декілька разів на тиждень.

Біг заради схуднення

Ця мотивація для бігунів є більш цікавіший за попередню, так як бігають вони не тільки заради нових вражень, а ще за допомогою бігу хочуть змінити своє життя та себе. Захоплення бігом у них в основному розпочинається з мети скинути кілька зайвих кілограмів. Така мотивація цікава тим, що за рахунок неї можна досягти досить непоганих результатів у бігові.Член клубу

Те ж досить таки поширена мотивація, так як за рахунок членства в клубі біг стає більш цікавіший і можна більше дізнатись про цей вид спорту. Також членство в клубі більше мотивує займатись бігом, а при підготовці до бігових змагань дозволяє робити меньше помилок, так як завжди тобі можуть підказати правильне рішення тренер або більш досвідченіші одноклубники.

Бігун за добру справу

Таких бігунів можна зустріти досить часто на різноманітних міських забігах. Вони поєднали своє захоплення бігом з благодійністю, та за допомогою бігу збирають кошти на лікування різних важких захворювань.