Мобільні додатки для заняття бігом

Мобільні додатки для заняття бігом

Як тільки я почав захоплюватися бігом в 2017 році, то одразу встановив на свій смартфон мобільний додаток для бігу. Зробив це для того, щоб завжди мати під рукою пристрій, який би показував основні дані в реальному часі під час тренувань. Звісно, поява смартфонів та мобільних додатків для них значно спростила цей процес і зараз кожен може це зробити без проблем, знати свою швидкість чи кілометраж, який пробіг або кількість витрачених калорій тощо.Сьогодні будь-яка моя пробіжка починається з того, що я заходжу в телефоні у свій додаток для бігу, щоб слідкувати за різними показниками, збирати аналітику після тренування. Тому в цій статті я вирішив поділитись з вами найбільш цікавими та корисними додатками для бігу, які коли-небудь зустрічались мені.

runkeeperПростий і зручний у використанні мобільний додаток від фірми “Asics”, за допомогою якого можна відстежувати відстань, моніторити швидкість і темп, рахувати кількість витрачених калорій та допомагати відстежувати прогрес за допомогою аналітики. Додаток складає різні графіки і накопичує дані впродовж використання, проводить їх детальний аналіз. Якщо у вас є фітнес браслет, то RunKeeper” буде відображати частоту серцевих скорочень під час тренування. Також програма сповіщає про особисті рекорди, якими за бажанням можна поділитися в соціальних мережах.

runtasticМобільний додаток “Runtastic”, який був розроблений фірмою Adidas, має широкий функціонал для відстежування бігового прогресу. Так за його допомогою ви можете скористатися GPS-відстежуванням в реальному часі, поставити певні цілі, скласти щоденник тренувань, відслідковувати основні показники та скористатися аналітикою. В застосунку також є інтегрований музичний плеєр. Для кожної пробіжки користувач має можливість самостійно встановити мету і потрібну відстань, а також налаштувати улюблений плейлист. Досягнуті результати можна публікувати в соціальних мережах. Під час пробіжки голосовий помічник дає підказки і повідомляє про успіхи.

nike +“Nike +” – це мобільний додаток, що певно найбільше з усіх напакований усіма можливими функціями: відстеження GPS, статистика (темп, кілометраж — і загальний, і по кожному тренуванню, кількість витрачених калорій та інше). Крім того, він пропонує деякі абсолютно унікальні бонуси, наприклад, аудіогід для керування темпом, розповіді різних історій під час пробіжки. Також ви можете отримувати за його допомогою мотиваційні цитати від топ-тренерів Nike та підбадьорливі вигуки від друзів під час пробіжки.

endomondo

Додаток для бігу “Endomondo” від фірми Under Armor – ще один корисний застосунок для любителів бігу і професіональних спортсменів. Він відстежує маршрут тренувань і записує всі параметри (час, відстань, швидкість, темп, калорії, висота і т.д.), а також  видає аналітику у вигляді різних графіків.

pumatracМобільний додаток “PumaTrac” дозволяє тренуватися будь-де з відомими амбасадорами компанії. У списку тренувань, крім бігу, йога, пілатес, бокс і силові тренування. Застосунок доступний для різних мобільних пристроїв, що працюють на платформі iOS та Android. За його допомогою користувач може відслідковувати власне серцебиття, пройдену дистанцію, перепади висоти або витрачені калорії. Пробіжка ще ніколи не була такою легкою! Чим більше ти тренуєшся з командою Puma, тим більш точними є вправи, які вона тобі підбирає. Це допоможе тобі стати сильним, рухатися швидше та йти далі. Крім того аккаунт в “PumaTrac” можна зв’язати з профілем у соціальних мережах, щоб поділитися з друзями своїми результатами.

polar flowЗавдяки ще одному додатку “Polar Flow” ви матимете можливість вести щоденник тренувань, записувати в нього свої цілі та досягнення, отримувати короткий огляд тренувального процесу і мати детальний аналіз його результатів. Програма складає тижневі зведення, а також можна ділитися основними моментами тренування зі своїми друзями, що теж є у співтоваристві “Flow”.

garmin connectМобільний додаток “Garmin Connect” є одним із лідерів по популярності серед бігунів, так як створений виробником спортивно-туристичних годинників Garmin для професійних спортсменів і всіх людей, що стежать за своєю формою, для кожного, хто постійно підтримує тіло в тонусі. За його допомогою можна створювати нові тренування, прокладати дистанцію, відслідковувати активність тощо, тобто все що необхідне для щоденного вдосконалення.

stravaЩе один додаток для смартфону, який допоможе відстежувати маршрут тренування і записувати всі необхідні параметри (час, відстань, швидкість, темп, калорії, висота і т.д.). Крім того, ви можете коментувати тренування своїх друзів і отримувати такі ж самі повідомлення від них під час своєї пробіжки.

mapmyrun“MapMyRun” – мобільний додаток для любителів бігу від Under Urmor, який може стати  вашим надійним другом і помічником на шляху до досягнення мрії. За його допомогою можна відстежувати власні бігові маршрути через GPS, моніторити темп і відстань, пульс, якщо під’єднати кардіодатчик, спостерігати за успіхами друзів і сім’ї, брати участь у віртуальних змаганнях, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі.

fitnesssyncerМаючи додаток для бігу “FitnessSyncer” вам не треба витрачати гроші на особистого тренера. Він сам визначить ваші потреби і рівень фізичної підготовки за допомогою набору простих запитань в кінці кожного тренування. Таким чином, кожне наступне тренування буде ставати більш складним, не викликаючи при цьому перевтоми організму для досягнення максимального результату.

reliveДодаток “Relive”, крім загальних функцій, допоможе вам створити красиве 3D-відео з пробіжки або змагань. За його допомогою також можна зробити просунутий звіт про спортивні досягнення і поділитися ними в соціальних мережах з друзями та знайомими.

charity milesМобільний додаток “Charity Miles” створено для того, щоб поліпшити не тільки своє тіло, але й увесь світ. Він допоможе тим, хто опинився в непростій ситуації. Для цього необхідно завантажити додаток, обрати благодійну організацію, включити GPS і бігти.  Кожна миля (1,6 км) дорівнює невеликій сумі, яку спонсор пожертвує благодійному проекту. Чим більше ви бігаєте, тим більше допомагаєте людям.

rockmyrun“RockMyRun” мобільний додаток для справжніх меломанів, які люблять бігати. У програмі ви отримуєте доступ до великої музичної колекції, де зможете підібрати треки під швидкість бігу або частоту свого пульсу.

run tracker“Run Tracker” – мобільний додаток для бігу з дуже зручним інтерфейсом, за допомогою якого можна відслідковувати різні параметри під час пробіжки. Додаток відстежує маршрут пробіжки, відстань, темп, кількість витрачених вами калорій, пульс, зберігає історію пробіжок і має багато інших функцій. У додатку є доступ до вашого музичного програвача, а також голосовий помічник, що допомагає досягти вашої мети.