Malaga Marathon

Malaga Marathon

“Marathon Malaga” – щорічний марафон, який проводиться у грудні на вулицях іспанського міста Малага. Змагання складаються з двох забігів, на основну дистанцію  “Marathon Malaga” (марафон) і супутникового забігу “Media Maratona” (напівмарафон на 21 кілометр). Кожен з учасників має можливість обрати одну з дисциплін.

Інформація про забіг

Історія

Марафон в Малазі проводиться в серці Коста-дель-Соль з 2009 року. Нещодавно марафон у Малазі отримав Road Races Bronze Label від IAAF. Усі бажаючі прийняти участь у гонці мають можливість подати свою заявку в режимі онлайн на офіційному сайті події. При цьому, необхідно сплатити реєстраційний внесок у розмірі від 25 € (марафон) та від 15 € (півмарафон) в залежності від дати реєстрації учасника.

Маршрут

Маршрут гонки  “Marathon Malaga” пролягає містом Малага повз його основні пам’ятки, через історичний центр і вздовж набережної середземноморського узбережжя Коста-дель-Соль (Costa del Sol), кілька разів перетинає річку Гуадалмедіна (Guadalmedina). Траса марафону є повністю асфальтованою і рівною з невеликими підйомами на початку і в кінці дистанції. Впродовж усієї дистанції передбачені точки гідратації через кожні 5 кілометрів. Маршрут марафону проходить за правилами перегонів IAAF та RFEA, інтегровано в календар AIMS та є добре промаркованим.

Маршрут марафона "Malaga Marathon"

Старт марафонського та напівмарафонського забігу, а також фініш розміщені на вулиці Пасео дель Парке у парку Малаги (Parque de Málaga). Старт усіх учасників, як основної, так і сателітної гонки відбувається одночасно в одному стартовому коридорі.