Марафон “Наш Краматорськ”

Марафон “Наш Краматорськ”

Марафон “Наш Краматорськ” є найголовнішим і наймасовішим забігом, що проходить у вересні на українському Донбасі. Головне його марафону в Краматорську – це популяризація здорового способу життя та привернення уваги до проблем регіону, виховання патріотичних почуттів і розвиток туризму. Марафон “Наш Краматорськ” можна вважати гарною нагодою перевірити свої сили та витривалість, він може стати одним з етапів підготовки до більш серйозних та відповідальних змагань. 

Інформація про забіг

Історія

Історія проведення марафону в Краматорську почалася в 2018 році, коли відбувся перший старт, присвячений святкуванню Дня машинобудівника та Дню міста. З того часу марафон проходять кожен рік і збирають усе більше і більше учасників з усіх куточків України.

Наш Краматорск

Крім того, біговий захід в Краматорську дозволить вам познайомитись з самим містом, його легендарною історією та жителями, отримати лише позитивні емоції від спілкування та перейняти досвід у інших спортсменів.  

Маршрут

Маршрут марафона "Наш Краматорськ"

Маршрут марафону “Наш Краматорськ” пролягає центральними вулицями міста Краматорськ та складається з 8 кіл по 5 кілометрів кожен. Окрім основної марафонської дистанції в 42 кілометри, організатори пропонують спортсменам на вибір ще три дистанції: на 30, 21 та 5 кілометрів. Кожен бажаючий може обрати свою дистанцію в залежності від рівня підготовки, досвіду та інтересів. Марафонська траса є добре асфальтованою та має невеликий підйом наприкінці кожного кола.  Цей захід кожен рік має гарну організацію добре облаштовані пункти харчування і гідрації, медичне забезпечення та охорона.