Luchesk Half Marathon

Luchesk Half Marathon

“Luchesk Half Marathon” – щорічні змагання з бігу на дистанцію 21 кілометр, що проходять у Луцьку на початку осені. В рамках спортивної події також проводяться старти у двох додаткових дисциплінах: забіги на 10 та 5 кілометрів. Кожен рік півмарафон у Луцьку збирає усе більше і більше учасників, людей, які люблять спорт і активний спосіб життя. У стартовому містечку завжди панує неймовірна атмосфера, окрім самого бігу, організатори зазвичай готують різні атракції, як для дорослих, так і малечі, цікаві ігри, яскраві фотозони тощо.

Інформація про забіг

Історія

Історія півмарафону в Луцьку розпочинається в 2016 році, коли вулички міста уперше приймали бігунів. Після того з кожним роком “Luchesk Half Marathon” збирає усе більше і більше учасників, які бажають прийняти участь в півмарафоні.

півмарафон луцьк

Луцький півмарафон – це гарна можливість не тільки перевірити свої сили, відчути дух півмарафону, але й познайомитися з людьми, які так само люблять спорт і намагаються його усіляко популяризувати. Крім того, якщо ви ще не були в самому місті, то це вдала нагода побачити його, познайомитися з історією, насолодитися красою природи та архітектури.

Маршрут

Маршрут півмарафону являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить головними вуличками Луцька. Тож, на час змагань рух автомобільним транспортом повністю перекривається. На дистанції спортсменів також очікують численні пункти гідратації. Також постійно присутні волонтери, медики, поліція, які за необхідності готові надати свою допомогу.

luchesk half marathon

Кожен учасник півмарафону отримує стартовий пакет з власним стартовим номером, а по закінченні змагань пам’ятні медалі та подарунки.