Ltava Run Racing

Ltava Run Racing

Є таке твердження, що всі важливі зміни в житті трапляються, коли ми виходимо із зони комфорту. Тобто, доки не трапиться стресова ситуація, ми не можемо і не бажаємо  зрушити з місця і щось змінити на краще.

Забіг “Ltava Run Racing” можна вважати антистресовим, адже він являє собою біг по колу. Тож, буде важко збитися з вірного маршруту. Він має домашній, можна сказати майже сімейний формат бігової події, де кожному учаснику буде затишно і комфортно подолати ті кілометри, що залишилися до фінішу.

Організатори доклали максимум зусиль, щоб біг вам приносив лише задоволення.Кожен атлет має лише коло і одну годину часу, щоб здолати найдовшу дистанцію. Головне завчасно вирішити, яку ціль ви перед собою ставите, прагнете беззаперечної перемоги, бажаєте поставити власний рекорд, гідно дебютувати чи просто отримати насолоду від самого процесу.

Інформація про забіг

Історія

“Ltava Run Racing” являє собою годинний забіг, що вперше відбувся у червні 2018 році картодромі “Ltava”  і з тих пір проходить щороку. Організатором виступив біговий клуб “Running Сlub Poltava”. На першому в своїй історії старті зібралося 122 учасника. В 2019 році відбулась друга редакція забігу “Ltava Run Racing”, яка зібрала ще більше спортсменів – 194 учасника, які виявили сміливість підкорити ту трасу, яку зазвичай підкорюють не бігуни, а карти, мотоцикли або автомобілі.

Маршрут

Маршрут забігу пролягає добре асфальтованою рівнинною трасою картодрому “Ltava”. Дистанція одного кола – один кілометр. Організатори передбачали пункти гідратації на початку кожного кола. Реєстрація відбувається онлайн на офіційному сайті змагань і вимагає від потенційного учасника сплатити реєстраційний внесок.