У пошуках тунелів Києва - "Kyiv Trail"

У пошуках тунелів Києва - "Kyiv Trail"

Бажання прийняти участь в “Kyiv Trail” у мене з’явилось відразу, як тільки мені на очі потрапила про нього інформація, ще у минулому році. Але тоді він проводився в умовах карантину, а саме учасники стартували в декілька хвиль, що мене особливо не радувало (тоді старт моєї хвилі був запланований на 12 годину дня), тому тоді вирішив відкласти своє підкорення маршруту “Kyiv Trail” на кращі часи.Цього ж року анонс “Kyiv Trail” очікував з великим нетерпінням, тому як тільки з’явилась інформація про його проведення одразу ж вирішив на нього реєструватись. Та й фотографії з минулорічного трейла обіцяли досить цікаву бігову пригоду.

Реєстрація

Зареєструватись на трейловий забіг “Kyiv Trail” можна було через офіційний сайт трейлу kyivtrail.com.ua, де учасники могли обрати одну з трьох дистанцій, а саме 27, 12 та 6 кілометрів. Вартість стартового пакета розпочиналась від 350 грн..

Що ж стосується маршруту трейлового забігу “Kyiv Trail”, то для основної дистанції, а саме для 27 кілометрів він складався з одного кола та проходив територією Жукового острова і мав одну точку гідрації на дистанціїв в 14 кілометрів. Отримати ж свої стартові пакети учасники трейла могли, як у передддень проведення трейла так і в день його проведення на території стартового містечка.

Біг

Суботній ранок для мене розпочався з поїздки до Жукового острову, де на мене очікував мій стартовий пакет та трейл “Kyiv Trail”. Стартове містечка розміщувалось на одній з галявин острова та помаленько наповнювалось учасниками трейла. Тому як тільки до нього дістався відразу попрямував у напрямку видачі стартових пакетів, що б отримати свій номерок. Після чого вже помаленько почав готуватись до участі в трейлі, а саме спакував в біговий рюкзак ізофоль, воду (1 літр), свисток, кружку та баф.

Головні суботні бігові веселощі під назвою “Kyiv Trail” стартували о 9 годині ранку, а саме зі старту учасників, які бігли дистанцію в 27 та 12 кіломтерів (спільний старт), а вже після них відбувався старт учасників на дистанцію в 6 кілометрів.

Після вступнох слів від організаторів та стартового відліку учасники трейла “Kyiv Trail” відправились на зустріч своїм біговим пригодам так як на маршруті на них очікувало досить багато цікавих локацій.

Маршрут трейла “Kyiv Trail” в основному проходив лісовим та польовими стежками Жукового острова. Крім того на учасників очікувало декілька цікавих відрізки, а саме невеликий відрізок, який проходив над недобудованим, так званим “Об’єктом № 1”, невеличкий піщаний відрізок перед КП та брід, що очікував на учасників за 3 кілометри до фінішу.

Трейл розпочався досить неспішно, так як перші декілька кілометрів приходилось бігти вузенькими стежками, на яких важко було когось обганяти. Що особливо мене не дивувало, бо таку ситуацію можна часто зустріти на різних забігах на перших кілометрах. Але те що чекало далі мене чесно сказати трішки здивувало та насмішило, так як приблизно десь між другим та третім кілометром на учасників очікувала головна перешкода трейла, а саме невеличке русло річечка в ширину десь півметра та в глибину сантиметрів 20. Але частина учасників боялась намочити ноги, тому долала її за допомогою колоди, а так, як це відбувалось досить повільно, то утворився затор з учасників, частина з яких не зовсім розуміла у чому ж проблема. Так як в мене особливого бажання ходити по колоді в той день не було, то я вирішив подолати її стандартним методом в таких випадках, а саме пробігти збоку. Крім того на вулиці була температура більше 20 градусів тепла і усе досить швидко висихало, все таки літо, а не зима чи осінь.

Перша ж насправді цікава локація на учасників очікувала десь на 4 милі трейла, а саме недобудований “Об’єкт № 1”. А далі знову польовими та лісовими стежками приходилось бігти до 9 милі, де якраз розміщувався ще один цікавий відрізок, а саме піщана ділянка трейла за якою на учасників очікувало КП. Спочатку піщана ділянка долалась неспішно, але з часом кросівки повністю наповнились піском, тому під її кінець прийшлось перейти на крок, так як бігти взагалі було важко.Що ж після 1 години та 39 хвилин бігу все таки вдалось дістатись КП, де можна було трішки перевести подих та відновити свої сили за допомогою води, коли та різних фруктів, а головне витрусити пісок з кросівок. Після чого відправився підкорювати другу частину трейла.

Друга частина трейла була не настільки цікавою, як перша, але в ній з цікавого можна виділити знову ж таки “Об’єкт № 1”, яким потрібно було пробігти, а ще брід, де якраз можна було трішки освіжитись перед фінішним ривком. А так в основному знову приходилось бігти лісовими та польовими стежками, де крім палючого сонця компанію складали оси та шершні, які намотували круги навколо та по своєму підтримували учасників.Цікаві пригоди, які приготували організатори “Kyiv Trail” для мене закінчились через 3 години та 43 хвилин після свого початку, а значило, що нарешті можна було трішки сховатись від сонця та головної групи підтримки трейла в образі ос та шершнів.

Враження

“Kyiv Trail” виявився доволі класною біговою подією з гарною організацією та доволі цікавим маршрутом, в якому організатори поєднали як лісові та польові стежки так і трішки пісочку. Сам маршрут був досить непогано розмічений, що давало змогу досить легко на ньому орієнтуватись. Крім того була гарна підтримка учасників з боку волонтерів, як на самому маршруті так і на пункті харчування. Ну звісно, як можна забути підтримку, яку надавали учасникам оси, так як без них забіг не був таким захоплюючим.


Booking.com