Kyiv Trail

Kyiv Trail

“Kyiv Trail” – змагання з бігу по пересіченій місцевості, що проходять щороку в середині літа (кінець червня-початок липня) у столиці України, Києві. Організатором змагань виступає “Ukrainian Trail League”. Основна мета трейлових змагань, окрім популяризації здорового способу життя, спорту і зокрема бігу, це бажання показати столицю з неочікуваної сторони. В рамках події відбуваються старти одразу в чотирьох дистанцій, забіги на 27 кілометрів для справжніх професіоналів, 12 кілометрів – золота середина, 6 кілометрів для любителів спринту та віднедавна 4 кілометра для фанів, які не хочуть промочити кросівки.

Інформація про забіг

Історія

Трейловий забіг в Києві, “Kyiv Trail” доволі молоді українські трейлові змагання, які були проведені уперше в 2021 році, але одразу зарекомендували себе з доволі гарної сторони серед любителів бігу, через гарну організацію бігової події та захоплюючий маршрут трейла. Усі бажаючі прийняти участь в “Kyiv Trail” та випробувати власні сили можуть подати заявку в режимі онлайн на офіційному сайті бігової події та сплатити реєстраційний внесок, який залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. Усі атлети учасники отримають пам’ятні нагороди та дипломи, а головне неймовірні враження на все життя. 

Маршрут

Маршрут “Kyiv Trail” традиційний для такого роду змагань. Він проходить мальовничими тропами Жукового острову, вздовж озер та каналів, столітніх дубів, по даху Сталінського тунелю метро, що будувався під річкою Дніпро тощо.

kyiv trail couse

Траса трейлового забігу має різне покриття, в основному це суміш грунту, пісків та болота з набором висоти на деяких відрізках 490, 270, 140 метрів. Крім того вона є добре промаркованою і має сертифікат ITRA. Ліміт часу на подолання основної дистанції складає 4 години.