Kryvbas Stone Trails League

Kryvbas Stone Trails League

В Україні протягом року проходить доволі велика кількість цікавих трейлових забігів. Деякі з них організатори об’єднують в трейлові серії, що робить участь в них більш зручною, як на мене. За весь час, що я бігаю, мені вдалося познайомитись з багатьма українськими трейловими серіями, зокрема з “Wild”, “Multiki Trail League” та “Kremen Trail League”. Усі вони включають у себе так звані міські трейлові забіги, які проходять в околицях різних міст і містечок України та мають в основному дистанції до 50 кілометрів з невеликим набором висоти.

Крім вище зазначених трейлових серій, в Україні проходить, ще одна серія, яка варта особливої уваги, а саме “Kryvbas Stone Trails League” (KSTL). Її організатором виступає біговий клуб “Ukrainian Bike Family” (UBF RUN). Серія теж складається з так званих міських трейлів, але не схожа на інші подібні спортивні події на теренах нашої країни. Історія “Kryvbas Stone Trails League” (KSTL) розпочалася в 2018 році в місті Кривий Ріг. Її головною родзинкою є можливість учасникам зануритись в промислово-індустріальну спадщину та насолодитись неповторним природнім ландшафтом міста.


Маршрути трейлових забігів серії проходять мальовничими місцями долини річки Інгулець, стежками Карачунівського лісового масиву, уздовж затопленого гранітного кар’єру. Учасники змагань мають можливість піднятись на відвали, спуститися в балки, пробігти посадками, насолодитись навколишніми промисловими ландшафтами та краєвидами.

До серії “Kryvbas Stone Trails League” входить три трейлових забіги:

Трейлова серія “Kryvbas Stone Trails League” розпочинається з трейла “White Stone Trail”, маршрут, якого проходить по мальовничих місцях долини річки Інгулець, уздовж затопленого гранітного кар’єру, стежками Карачунівського лісового масиву зі спусками в балки на березі водосховища. “White Stone Trail” вважається найбільш лайтовим серед всіх трейлів серії. Тому він є дуже зручним для новачків, тих учасників, які не мають великого досвіду в подібних змаганнях і хочуть спробувати свої сили в бігу по пересіченій місцевості.Другим трейлом серії є трейл під назвою “Black Stones Trail”. Його маршрут проходить по території ландшафтного заказника “Візирка” та складається з вузьких звивистих стежок, підйомів і спусків різної складності. Навколо багато мальовничих пейзажів і підземних кам’яних тунелів. Крім того, на учасників чекають приголомшливі піщані ділянки Широківського соснового лісу, болота, гай тринадцяти балок, підйом на верхню точку відвалів Інгулецького кар’єра, з видами і панорамамами, що перехоплюють дух.

Фінальний трейловий забіг серії має назву “Red Stones Trail”, де на учасників очікують лісові стежки, червоні дороги, спуски в кар’єри, підйоми на відвали, балки, посадки,  промислові ландшафти з провальними воронками та діючими кар’єрами, на які можна поглянути з висоти пташиного польоту. На спортсменів чекає безліч вражаючих пригод і промислових пейзажів, тож гарні враження від забігу вам гарантовані, а приємні спогади залишаться на все життя.

Реєстрація на участь у трейловій серії “Kryvbas Stone Trails League” відбувається в режимі онлайн. При цьому необхідно сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. Організатори пропонують знижки на пакетну реєстрацію, тобто на всі забіги разом.