Королівська Бігова Тріада - Krolewska Triada Biegowa

Королівська Бігова Тріада - Krolewska Triada Biegowa

Зазвичай, коли я відвідую різні бігові події по всьому світу, то обов’язково це поєдную із “SportExpo”. Виставкою, де можна отримати нову інформацію про інші спортивні змагання, які проходять в тій чи іншій країні. У жовтні місяці мені пощастило потрапити до Кракова на півмарафон. Сказати, що я був у захваті від нього я не можу, навіть “SportExpo” трохи розчарувало. Однак, і з пустими руками я звідти не поїхав, а дізнався про існування досить цікавої бігової серії, що об’єднує бігові події міста Кракова та носить назву “Krolewska Triada Biegowa”.

Трохи історії

Серія була започаткована у 2016 році за сприяння Комітету спортивної інфраструктури міста Кракова (Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ZIS)), основною діяльністю якого є організація престижних змагань у місті Кракові. До нової серії організатори включили 3 забіги марафон, забіг на 13 кілометрів та півмарафон, а саме:

Перша же редакція змагань зібрала, окрім польських спортсменів, 558 іноземних атлетів з 40 країн світу. В цілому було подано понад 7000 заявок на участь.

Маршрут

Траса усіх трьох забігів має сертифікат PLZA, а також проходить повз численні туристичні пам’ятки старовинного польського міста. Кожна гонка вирізняється якісною організацією. На всіх маршрутах передбачені численні пункти гідратації, постійно присутні медики, охорона та волонтери. Реєстрація на бігову тріаду відбувається в режимі онлайн на офіційній веб-сторінці події. Кожен учасник має сплатити реєстраційний внесок, а по завершенню змагань отримує диплом про участь та пам’ятну медаль. Нагородження відбувається в приміщенні “Arena Krakow” або в штаб-квартирі Ради спортивної інфраструктури у Кракові.