Різдвяний Трейл "Щедрик"

Різдвяний Трейл "Щедрик"

Різдвяний Трейл “Щедрик” – це щорічні змагання з трейлових змагань, що проходять на початку кожного року у січні в Кременеці, Тернопільської області. Основний організатор гонки “Kremenets Trail”, які пропагують здоровий спосіб життя і активні види спорту. Крім того, сам трейловий забіг кожен рік має якусь благодійну мету – збір коштів для тяжкохворих місцян або, наприклад, підтримка банку донорів кісткового мозку в Україні.

Інформація про забіг

Історія

Для того, щоб прийняти участь у різдвяному трейлі “Щедрик” необхідно залишити свою заявку на офіційній веб-сторінці події. При цьому, вказати свої дані та сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від дати реєстрації і обраної дистанції. По прибуттю до стартового містечка кожен учасник отримує свій стартовий пакет із власним номером. Для всіх учасників організатори також приготували частування у вигляді печива з медовим глінтвейном, фотосесію та пісні біля п’єдесталу після нагородження переможців. Тож, ці змагання ще й мають завжди чудову святкову атмосферу.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу “Щедрик” проходить кременецькими горами, а саме лісовими та гірськими стежками, траса відповідно має грунтове покриття. Крім того, частково маршрут торкається самого містечка Кременець, тож трапляються і асфальтовані участки. Загалом, сам маршрут є досить мальовничим: повз Замкову гору, Чернечу і Воловицю, а також руїни Кременецького замку.

маршрут трейлового забігу "Щедрик"

Бігти ним одне задоволення, адже можна одночасно насолоджуватися красивими краєвидами і природою навколо.