Трейлова серія "Kremen Trail League"

Трейлова серія "Kremen Trail League"

Шукаючи цікаві бігові серії, що проходять на території України випадково натрапив на трейлову серію “Kremen Trail League”, що проходить на містечку Кременчук. Так і натрапив на бігову серію  “Kremen Trail League”, яка припала до мого бігового смаку, тому вирішив цього року взяти у ній участь. Головним фактором, який мене зацікавив у даній серія було те, що трейли, які входять до серії відбуваються протягом двох місяців, а саме березня та квітня.Kremen Trail League” це трейлова бігова серія містечка Кременчук, яку вже протягом декількох років організовує місцевий біговий клуб “Kremen Style”.  Цього року серія складається з чотирьох трейлових забігів, а саме: 

Перший етап “Kremen Trail League” має назву “Kagamlyk Trail”. 5-ти кілометровий прирічковий крос вздовж мальовничих берегів Сухого Кагамлика. 

Другий етап трейлової серії “Kremin Trail League”, а саме “Sosnivka Trail” – 10-ти кілометровий трейловий забіг, що проходить по мальовничій території соснового лісу. 

Третім етапом трейлової серії “Kremen Trail League”, являється забіг  “Premier Trail”. Це 15-ти кілометровий забіг маршрут якого проходить через територію парку “Студентський” та по піщаній косі Ринковського.

Фінальним, а саме четвертим етапом трейлової серії “Kremen Trail League” є “Deivka Trail”. Півмарафоний трейловий забіг маршрут якого проходить по території лісу Довжик та є чудовим закінченням для трейлової серії.

Хоча трейлова серія “Kremen Trail League” і сладається з трейлів, які мають в основному дистанції 5 та 10 кілометрів, але маршрути трейлів проходять по досить цікавим локаціям міста Кременчук. Крім того для учасників ліги організатори приготували декілька сюрпризів, а саме це досить цікаві медалі та змога купити абонемент на усі старти трейлової ліги “Kremen Trail League”.