Трейлова серія "Kremen Trail League"

Трейлова серія "Kremen Trail League"

Як завжди шукаючи цікаві бігові події, що проходять на території України, я випадково натрапив на трейлову серію “Kremen Trail League”. Вона проходить щороку у місті Кременчук на Полтавщині. Ці змагання мені так припали до душі, і в першу чергу, через те, що відбуваються протягом двох місяців – у період з березня по квітень. Тому я вирішив обов’язково прийняти в них участь. Організатором “Kremen Trail League” є місцевий біговий клуб “Kremen Style”.  Цього року серія включає в себе чотири трейлові забіги, а саме:“Kagamlyk Trail” – щорічні змагання з бігу на 5 кілометрів, що проводяться з 2018 року. Маршрут забігу складається з одного кола, що пролягає вздовж мальовничих берегів річки Сухий Кагамлик, звідки і назва змагань. До участі допускаються, окрім дорослих, ще й діти від 12 років, а такоє є можливість подолати цю дистанцію разом із своїм домашнім улюбленценцем і на фініші отримати яскраві фото із ним. Старт гонки знаходиться біля аквапарку “Поло”, а сама траса проходить доріжками розважального комплексу “Івушки”, який і приймає усіх гостей спортивного свята.

“Sosnivka Trail” – є другим етапом трейлової серії “Kremin Trail League”. Це 10-ти кілометровий трейловий забіг, що проходить по мальовничій території соснового лісу в районі Малої Коханівки. Маршрут трейлового забігу складається з двох кіл по 5 кілометрів кожне. Переважно траса має грунтове покриття з невеликими ділянками асфальту. У рамках змагань також проводяться старти на дистанцію в 5 кілометрів, командні забіги. 

“Premier Trail” – третій етап трейлової серії “Kremen Trail League”, що являє собою 15-ти кілометровий забіг. Маршрут забігу складається з двох кіль по 7,5 кілометрів кожне, які проходять через територію парку “Студентський” та по піщаній косі Ринковського, що біля місцевого кар’єру. Змагання є досить цікавими і гарно організованими. Кожен спортсмен може помилуватися навколишньою природою і мальовничими краєвидами.

“Deivka Trail” – четвертий та фінальний забіг трейлової серії “Kremen Trail League”. Його дистанція складає 21 кілометр, тобто по суті є трейловим півмарафоном. Маршрут забігу по пересічній місцевості складається з двох кіл та проходить по території лісу Довжик та його околицями. Змагання є чудовим закінченням для цієї трейлової серії, адже вони вирізняються цікавим маршрутом з невеликими підйомами та спусками. Траса є переважно грунтовою, але зустрічають і швидкісні асфальтні ділянки.

Загалом трейлова серія “Kremen Trail League” є дуже цікавою. Вона складається з трейлів, переважна більшість з яких має досить короткі і комфортні дистанції на 5 та 10 кілометрів , при цьому, різноманітні маршрути з цікавими локаціями біля міста Кременчук. Крім того, організатори  підготували цікаві медалі та надали можливість придбати абонемент на всі старти трейлової ліги “Kremen Trail League”.