Cracovia Polmaraton

Cracovia Polmaraton

Півмарафон в Кракові, “Cracovia Polmaraton” – це гарна можливість випробувати власні сили та витривалість на півмарафонській дистанції, отримати гарний біговий досвід, познайомитися з іншими учасниками, а також побачити колишню столицю Польщі та поринути у її історію. 

Інформація про забіг

Історія

“Cracovia Polmaraton” проходить щороку наприкінці бігового сезону в місті Краків, починаючи з 2014 року. В перший же рік проведення він отримав титул “Подія року”. Півмарафон входить до краківської серії забігів “Krolewska Triada Biegowa”, а також національної польської серії півмарафонів “Korona Polskich Polmaratonow”. Це топовий півмарафон Польщі. Кожен рік він збирає тисячі учасників, серед яких не лише поляки, а й спортсмени з багатьох інших країн світу.

Маршрут

Маршрут півмарафону в Кракові являє собою добре асфальтовану трасу з невеликими ділянками бруківки та незначними підйомами. Вона пролягає мальовничими вуличками Кракова, тож кожен спортсмен має можливість не лише отримати задоволення від участі в забігу, але й помилуватися основними пам’ятками та архітектурою старого міста. Старт та фініш знаходяться в одному місці – на “TAURON Arenie Krakow”.

Маршрут півмарафона "Cracovia Półmaratonu Królewskiego"

Траса півмарафону в Кракові є добре промаркованою, має сертифікат PLZA. Також організатори протягом усієї дистанції передбачили кілька пунктів гідратації (на позначках 5, 10 та 15 кілометрів) і точки освіження (на позначках 7.5, 12.5 та 17.5 кілометрів). По прибуттю на змагання кожен атлет отримує стартовий пакет з власним номером, чіпом обліку часу, фірмовою футболкою, пам’ятними сувенірами, медалями та дипломом. На трасі постійно присутні волонтери, які усіляко допомагають не збитися зі шляху, а також медики, охорона тощо.