Kovel Half Marathon

Kovel Half Marathon

В нашій державі, хоча і силами небайдужих людей, але активно розвиваються та популяризуються бігові види спорту. Марафони і півмарафони України проходять у різних містах і містечках протягом року. Kovel Half Marathon, що відбувається у червні на Волині, є одним із найстаріших півмарафонів, який проходять в Україні, що робить його доволі цікавим для участі. 

Інформація про забіг

Історія

Свою історію Ковельський півмарафон розпочав ще в далекому 2004 році. Це був перший Ковельський пробіг, який було організовано за підтримки першого генерального консула Польщі в місті Луцьку Войцеха Галанска.

Відтоді змагання стали щорічними. В 2011 році вони трансформувалися у “Kovel Half Marathon”, а у 2019 році на честь 15-річчя забігу було започатковано забіг “Ковельську 15-ку”. Це додаткова нова дистанція для початківців, щоб дати їм можливість наблизитися до майбутнього подолання напівмарафону. Ковельский півмарафон щороку має гарну організацію з онлайн реєстрацією участі у змаганнях, пунктами гідрації приблизно через кожні 2-3 кілометри. Крім того протягом 2015 – 2019 років під час півмарафону в Ковелі проходив чемпіонат України з напівмарафону, участь в якому брали найкращі спортсмени України.

Маршрут

Маршрут півмарафону "Kovel Half Marathon"

Основна дистанція Кovel Half Marathon – це традиційно, 21 кілометр, маршрут півмарафону проходить центральними вуличками міста (вул. Незалежності – вул. Шевченка – вул. Геологів – вул. Ю. Гагаріна – вул. Винниченка – вул. Будищанська – вул. Загородня – вул. Шевченка – вул. Грушевського – вул. Смірнова), що робить біг доволі цікавим та комфортним.  Старт і фініш півмарафону розміщуються навпроти пам’ятника Лесі Українки.