Корона Великопольських Півмарафонів - Korona Polmaratonow Wielkopolski

Корона Великопольських Півмарафонів - Korona Polmaratonow Wielkopolski

Відвідавши цього року Poznan Half Marathon”, я звернув свою увагу на досить цікавий забіг: “Grand Prix Wielkopolski w Polmaratonie”. Тому я вирішив трішки більше про нього дізнатися. Це Гран-Прі (далі KPW) об’єднує у собі 14 забігів на дистанцію 21 кілометр, які відбуваються на території Великопольського воєводства Польщі. KPW є чимось подібним до Корони Польських Півмарафонів (КПП), тільки в масштабі не цілої країни, а окремо взятого воєводства. Кожна з 14 трас півмарафонів має сертифікати AIMS, IAAF або PZLA. Бігова серія була заснована у 2012 році і з тих пір проходить щороку. До неї входять такі забіги, як:

map Korona Półmaratonów Wielkopolski
kwp medal

Розпочинається бігова серія у березні місяці півмарафоном “Ostrowski Polmaraton”, а фінал відбувається в листопаді під час проведення останнього півмарафону даної бігової серії “Koscianski Polmaraton”. Також варто зазначити, що сюди входять три півмарафони, які включені до Корони Польських Півмарафонів (“Bieg Lechitow”, “Poznan Polmaraton”, “Polmaraton Pila”). Вказані три півмарафони є наймасовішими півмарафонами Польщі. А півмарафон “Grodziski Polmaraton “SLOWAKA”” має на сайті run-log.com 5 зірок, а ще в 2018 році даний забіг входив до Корони Польських півмарафонів.

Умови

gold medal gpwp

Щоб підкорити дану бігову серію та отримати бронзову корону учаснику потрібно завершити мінімум 10 півмарафонів зі списку вище. Цікавою особливістю також є те, що “Korona Polmaratonów Wielkopolski” має цикл 15 років, протягом якого можна отримати бронзову, срібну та золоту корону. Для Срібної корони необхідно протягом 5 років здобути 3 бронзові корони, а для отримання золотої – протягом 15 років стати володарем трьох срібних корон. В серії півмарафонів “KWP” є як загальна класифікація, так і за віковими групами. Найкращі бігуни серії отримують грошове винагородження та різноманітні призи. Для абсолютної категорії обирають 6 найкращих бігунів, а для вікових груп по 3 найкращі спортсмени в кожній групі.