Корона марафонів Вишеграду - Korona Maratonow Wyszehradu

Корона марафонів Вишеграду - Korona Maratonow Wyszehradu

“Вишеградська четвірка” – була створена в 1991 році в угорському місті Вишеград чотирма країнами Центральної Європи Польщею, Чехією, Угорщиною і Словаччиною.

Вишеградська четвірка

Організатором та засновником бігової серії “Koronu Maratonow Wyszehradu” (або коротко “KMW”) є асоціація Travel2Run, яка базується в Глівіцах.  Вона має усі права на проект та його товарні знаки.

Бігова серія "Korona Maratonow Wyszehradu"

До складу бігової серії входять 10 марафонів, які відбуваються щорічно на території країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини), а саме:

Які умови участі?

Щоб претендувати на нагороду бігової серії “KMW” необхідно пробігти мінімум 6 марафонів із десяти протягом останніх 3 років. Крім того, обов’язково треба взяти участь в одній із гонок в кожній країні, а час між першими і останніми перегонами не повинен перевищувати строк 36 місяців. При цьому, не важливо в якому порядку ви приймаєте участь у змаганнях.

Реєстрація

Кожен, хто бажає прийняти участь у цій біговій серії, має заповнити анкету на офіційному  travel2run.pl  (цим посиланням), надіслати перелік марафонів, в яких планує бігти на електронну адресу wojtek@travel2run.pl та сплатити реєстраційний внесок у розмірі приблизно 100 злотих. Заявки перевіряються двічі на рік, тобто 30 червня та 31 грудня.

Бігова серія "Korona Maratonow Wyszehradu"

Всі учасники, які зареєструвалися та взяли участь в забігах серії “KMW”, а головне виконали усі умови, отримують медалі, диплом та пам’ятну футболку. Пакет надсилається на адресу, що була вказана в заявці.