Kharkiv Trail Half Marathon

Kharkiv Trail Half Marathon

Трейловий півмарафон “Kharkiv Trail Half Marathon” –  один з наймолодших півмарафонів, що проводяться у Харкові. Цей півмарафон проходить в основному по пересічній місцевості. Довкола траси – ландшафти харківського лісопарку, а під ногами – тільки стежки і жодних асфальтованих доріжок. Та ще й ускладнення є – у вигляді невеличкого набору висоти.Kharkiv Trail Half Marathon” має дві дистанції, основну на 21,1 кілометр та коротшу на 7 кілометрів. На основну дистанцію можуть зареєструватися лише ті, кому на момент старту вже виповнилося 18 років. Маршрут пролягає по маршруту трейлового етапу забігу “Strong Run”, але на тому змаганні учасники долают це коло лише раз, а ось учасники півмарафону мають пробігти його тричі! Набір висоти на основній дистанції “Kharkiv Trail Half Marathon” становить близько 550 м..

Інформація про забіг

Історія

Вперше “Kharkiv Trail Half Marathon” відбувся у липні 2019 року. Тоді в змаганні взяли участь понад 150 учасників. Крім того “Kharkiv Trail Half Marathon” став третім та заключним етапом бігової серії “Kharkiv Grand Prix”.  

У кінці липня 2021-го півмарафон у такому ж форматі відбудеться вдруге.

Маршрут

Маршрут забігу "Kharkiv Trail Half Marathon"

Маршрут “Kharkiv Trail Half Marathon” пролягає харківським лісопарком. На обидві дистанції – 7  і 21,1 кілометрів – учасники стартують з “Динамівської поляни”. Бігуни на коротшу дистанцію долають одне коло, півмарафонці біжать три. Траса пролягає стежками лісопарку без будь-якого покриття. Дистанцію маркують сигнальною стрічкою на деревах і дублюють крейдою на землі. Контрольний час для півмарафону – 3,5 години. Пункти харчування з водою, колою і бананами розташовуються на позначках 7 і 14 кілометрів.