Goverla Race

Goverla Race

Забіг “Goverla Race” – гірський забіг у Карпатах, та є цікавою трейловою подією в України. Історія трейла “Goverla Race” розпочалась в 2013 році, а в 2019 році  відбулась його 6-та редакція. За цей час забіг “Goverla Race” став досить таки цікавою гірською біговою подією. Шостий старт став знаковим у розвитку трейла “Goverla Race”, так як до своїх вже звичних двох дистанцій на 8 км. та 16 км. додав ще одну дистанцію на 24 км. і тепер вона стала повністю круговою. Забіг на дистанцію 24 кілометра стартує в неділю зранку, а забіги-супутники у суботу вдень. Для дистанцій 16 та 8 кілометри старт спільний тільки проходить у різних напрямках. 

Трейл “Goverla Race” буде цікавим в першу чергу новачкам, які хочуть бігати гірські забіги через те, що в ньому немає ніяких особливих умов для участі. Що дає можливість новачкам не тільки отримати гарні емоції але й перевірити своє спорядження. Для більш професійних бігунів “Goverla Race”  буде цікавий тим що дає змогу перевірити свої підготовку, спорядження ну і звісно своїми краєвидами.

Крім цього у учасників забігів на 16 та 8 км. є можливість прийняти участь в акції “Чиста Говерла”.

Маршрут

Маршрут трейлового забіга “Goverla Race” є досить цікавим так як дарує його учасникам гарні емоції та підкорити дві найвищі вершини України Говерлу та Петрос. Маршрут трейла досить гарно маркований та має 4 контрольних пункти на яких знаходяться також пункти гідрації. По одному контрольному пунктові знаходиться на вершинах Говерли та Петрос, плюс по одному пунктові біля підніжжя вершин.

Маршрут трейла "Kelty Goverla Race"
Маршрут трейлового забіга “Kelty Goverla Race”

Старт та фініш основної дистанції (24 км.) трейла “Goverla Race” відбувається в неділю зранку на галявині біля села Коземщик. Після чого учасникам забігу потрібно спочатку підкорити гору Петрос після чого їх маршрут лежить у напрямку наступної гори Говерли підкоривши яку йде спуск у напрямку фініша. Набір висоти на дистанції 24 км. складає – 1900 метри.

Забіги-супутники (16 км. та 8 км.) стартують в суботу вдень на галявині біля села Коземщик але їх фініш цих забігів розміщений на горі Говерла. Набір висоти на дистанції 16 км. складає – 1900 метри, а на дистанції 8 км. – 1200 метри.

Інформація про забіг

  • Офіційна назва: Goverla Race;
  • Місто проведення: Козьмещик (Україна);
  • Час проведення: червень;
  • Тип: трейлова гонка;
  • Дистанція: 24 км., 16 км. та 7 км.;
  • Сертифікація маршруту: -;
  • Ліміт часу: 5 години;
  • Тип покриття: бездоріжжя;
  • Реєстрація: від 350 грн.;
  • Сайт: goverlarace.com