Прогулянка Виноградарським лісом - "Winter Kalancha Trail"

Прогулянка Виноградарським лісом - "Winter Kalancha Trail"

Майже два місяці зими тривала моя перерва у бігових змаганнях. За цей час я навіть почав трохи сумувати за тією атмосферою, яка завжди панує на подібних спортивних подіях. Тож, аби не витрачати час даремно, я вирішив зайнятися пошуком цікавих стартів, якими б міг відкрити черговий біговий сезон. В результаті мій вибір пав на зимовий трейловий забіг, що проходив на території Виноградарського лісу в Києві, та мав назву “Winter Kalancha Trail”. Тут на мене очікувало 22 кілометри засніженими стежками зимового лісу, а разом з тим відкривалася гарна можливість перевірити свою підготовку на початок сезону.

Реєстрація

Зареєструватись на трейловий забіг “Winter Kalancha Trail” можна було онлайн на сайті vseprobegi.org. Під час подачі заявки кожен спортсмен повинен був обрати одну з двох дистанцій: основну на 22 кілометра чи дистанцію-супутник довжиною в 11 кілометрів.

маршрут трейлового забігу winter kalancha trail

Маршрут забігу “Winter Kalancha Trail” для основної дистанції в 22 кілометри проходив засніженими стежками Виноградарського лісу та складався з двох кіл по 11 кілометрів кожне. За день до змагань або безпосередньо перед їх початком учасники трейлу могли забрати свої стартові пакети із номерами на території добре облаштованого напередодні стартового містечка.

Біг

Цьогорічний біговий сезон я відкрив в в останню неділю січня біговою прогулянкою засніженими стежками Виноградівського лісу, з яким вперше познайомився в далекому 2019 році під час участі в “Salomon Winter Cross”. Тоді маршрут та організація цієї бігової події мені дуже сподобалась. Цього року, як тільки з’явився анонс трейлового забігу “Winter Kalancha Trail”, я одразу вирішив неодмінно прийняти у ньому участь. Тож, останню неділю січня очікував з великим нетерпінням.

зимовий забіг

Добиратись до стартового містечка “Winter Kalancha Trail” вирішив рано вранці, щоб отримати свій стартовий пакет, який не встиг забрати у переддень змагань, а разом з тим і трішки прогулятися лісом. Ну а що стосується самого бігу, то старт трейлу під назвою “Winter Kalancha Trail” відбувся о 10 годині ранку, одразу після невеличкого брифінгу організаторів.

біг у лісі

Перші кілометри після старту долалися мною доволі жваво і легко, як не дивно. Перша половина трейлового забігу (11 кілометрів) промайнула швидко за 1 годину 5 хвилин. Цьому сприяв, як маршрут забігу, який мав багато прямих відрізків, так і те, що бігти по засніженим стежкам було зручно, збитися з маршруту практично нереально, на основних поворотах були присутні волонтери, які і вказували правильний напрямок. Тому під час бігу можна було не перейматися за розмітку, а зосередитись на бігу і за разом помилуватись красою засніженого лісу.

зимовий біг

Друга частина трейлу розпочалась з пункту харчування, де учасники могли відновити свої сили за допомогою різних смаколиків та трішки зігрітись теплим чаєм. Після цього вони вирушити підкорювати наступні 11 кілометрів трейлу “Winter Kalancha Trail”. Ця частина змагань пройшла доволі швидко за 1 годину 10 хвилин. Однак, тут мене спіткала маленька прикрість – на 10 милі я помітив, що десь загубив свій чіп і це мене трохи засмутило. В цілому ж зимова пригода стежками Виноградарського лісу під назвою “Winter Kalancha Trail” для мене завершилася за 2 години 15 хвилин.

Враження

Зимовий трейловий забіг “Winter Kalancha Trail” запам’ятався гарною організацією трейлу та цікавим маршрутом, який проходив засніженим лісом. Це дозволило не лише отримати задоволення від цікавої пробіжки, але й помилуватись красою зимового лісу, але разом із тим перевірити свої сили на початку бігового сезону.