Kaiserwald Run Cup

Kaiserwald Run Cup

“Kaiserwald Run Cup” – це щорічний трейловий забіг, що проводиться у Львові на початку бігового сезону. Головна родзинка цих змагань, що вони проходять не лише в суворих зимових умовах, але й в темну частину доби – вечором. Тож, кожен з учасників має мати при собі, окрім необхідної екіпіровки, ще й ліхтарик.

Інформація про забіг

Історія

“Kaiserwald Run Cup” – щорічний трейловий забіг, що проходить у лютому у Львові. Він передбачає проходження кількох дистанцій на вибір 12 кілометрів та 4 кілометрів. Головною привабливістю цього львівського трейлового забігу є те, що він проходить у нічний час і це робить його досить таки колоритним і захоплюючим для любителів бігу.

Маршрут

Змагання проводяться у Львові на Чернечій горі (парк Знесіння). Старт і фініш трейлового забігу знаходиться в одному місці. Частина траси трейлу “Kaiserwald Run Cup” має асфальтове покриття, а інша частина це ґрунтові доріжки і лісові стежки.

kaiserwald run cup

Основна дистанція (12 кілометрів) складається з трьох кіл з загальним набором висоти до 345 метрів. Організатори передбачили кілька пунктів гідратації, а також під час гонки постійно присутні медики, охорона, волонтери, які в разі чого готові допомогти спортсменам.