Kagamlyk Trail

Kagamlyk Trail

“Kagamlyk Trail” – це щорічні змагання з бігу по пересіченій місцевості, що проводяться починаючи з 2017 року в місті Кременчук на початку квітня. Довжина дистанції складає 5 кілометрів. Головна мета змагань – це популяризація здорового способу життя і бігових видів спорту серед молоді. Даний трейловий забіг входить до серії забігів “Kremen Trail League”.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на участь у трейловому забігові “Kagamlyk Trail” проходить в режимі онлайн на офіційній веб-сторінці бігової серії “Kremen Trail League”. Вартість участі залежить від дати реєстрації. Кожен учасник трейлового забігу по прибуттю до стартового містечка отримає стартовий пакет із власним номером, фірмову футболку, а також по завершенні гонки пам’ятну медаль та диплом.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу проходить вздовж мальовничих берегів однієї з приток річки Дніпра, річки Сухий Кагамлик. Старт знаходиться біля аквапарку “Поло” і далі йде стежками розщважального комплексу “Івушка”.

маршрут трейлового забігу Kagamlyk Trail

Організатори також передбачили на трасі кілька пунктів гідратації та харчування. Під час забігу постійно присутні медики та волонтери, які готові в разі чого швидко прийти на допомогу.