Ізмаїльський марафон

Ізмаїльський марафон

“Ізмаїльський марафон”щорічний забіг на дистанцію в 42 кілометри, що проходить у кінці вересня в Ізмаїл, Одеської області, що знаходиться на березі річки Дунай. У рамках бігової програми передбачено також півмарафонський забіг.

Інформація про забіг

Історія

“Ізмаїльський марафон” – один з найстаріших марафон України, що має вже більш ніж 20-річну історію. В наш час організатором спортивної події виступає біговий клуб “Суворовець”. Усі, хто виявить бажання прийняти участь в марафоні в Ізмаїлі, можуть не робити це завчасно. Достатньо просто приїхати в день проведення змагань до стартового містечка і вже там зареєструватися. Реєстраційний внесок сплачувати теж не треба, участь в спортивній події є безкоштовною. При цьому, кожен спортсмен отримає свій стартовий номер, а по завершенню гонки пам’ятну медаль, диплом, призи для найкращих бігунів

Маршрут

Маршрут Ізмаїльського марафону складається з одного кола, де спортсмени мають бігти спочатку в одному напрямку, а далі у звортньому прямо до місцевого стадіону, де і знаходиться фініш. Це переважно добре асфальтована траса з невеликими грунтовими ділянками, спусками та підйомами, яка проходить територією міста Ізмаїл та навколишніх сіл, зокрема Лощинівкою, лісами і полями. Вона має якісне маркування.

маршрут Ізмаїльського марафону

Під час змагань тут постійно присутні волонтери, медики та охорона, які в будь-який момент здатні прийти на допомогу усім без винятку учасникам, наприклад, скерувати в потрібному напрямку або надати медичну допомогу. Крім того, організатори встановили на маршруті вісім пунктів гідратації та харчування на відмітках 3, 6, 10, 21, 36, 39 кілометри, де можна підживитися свіжою водою, ізотоніком, різними смаколиками, а також просто трохи перепочити.