Irdyn Trail Run

Irdyn Trail Run

Трейловий забіг “Irdyn Trail Run” має захоплюючий маршрут, адже проходить він по територією Ірдинських боліт. Крім того, це змагання на дистанцію 30 кілометрів, що теж є само по собі унікальним явищем. Окрім вже згаданих 30 кілометрів, в рамках трейлових змагань передбачені забіги на 15 і 5 кілометрів.

Інформація про забіг

Історія

Свою історію “Irdyn Trail Run” розпочав в 2017 році і з тих пір проходить кожен рік у жовтні місяці. Щоб стати учасником трейлового забігу необхідно зареєструватися і сплатити реєстраційний внесок, який складає приблизно 400 грн в залежності від дати реєстрації та обраної дисципліни. По прибуттю на місце змагань кожен спортсмен отримує від організаторів стартовий пакет з фірмовою футболкою, власним номером, чіпом для зчитування часу, пам’ятними сувенірами та подарунками. Також після фінішу усі, хто подолав дистанцію отримують медалі та дипломи.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу “Irdyn Trail Run” проходить по повному бездоріжжю, територією гідрологічного заказника місцевого значення “Ірдинські болота” та через “Мошногірський кряж” з навколишніми лісами. Він добре промаркований спеціальними мітками і сигнальною стрічкою. Покриття траси на різних ділянках різне: від ґрунту і піску до торфу і глини. Тож, до цього треба завчасно бути готовим.

Маршрут трейла "Irdyn Trail Run"

Основна дистанція трейла “Irdyn Trail Run” (30 кілометрів) складається із двох кіл по 15 кілометрів кожне. Головна особливість полягає в тому, що кола між собою не повторюються. Організатори також передбачили на маршруті два пункти гідратації на відмітках у 9 кілометрів та 24 кілометрі. Старт для учасників забігу на 30 та 15 кілометрів відбувається спільно.