Бігові рухи, що дозволять цікаво побігати у вихідні

Бігові рухи, що дозволять цікаво побігати у вихідні

У цій статті вирішив приділити увагу цікавим біговим рухам, а саме британському рухові parkrun та українському рухові runday. І заодно трішки про них розповісти.

Parkrun -міжнародний біговий рух, який виник у Великій Британії і представляє собою щосуботні 5-ти кілометрові пробіжки.

Наданий час біговий рух parkrun представлений в 23 країнах світу і проводиться на 2000 локаціях. Формат parkrun простий зареєструйтеся один раз на сайті, роздрукуйте свій штрих-код, а потім прийдіть і узяти участь на одній з локацій, де проходить паркран.

Runday – це щосуботні відкриті забіги на 5 кілометрів для учасників будь-якого віку та рівня підготовки.

Біговий рух runday – український проект, який був натхненний британським рухом під назвою parkrun. Так як parkrun перестав залучати нові країни, то в Україні бігуни вирішили заснувати свій аналог, що отримав назву runday. Любителі бігу можуть долучитися до бігового руху runday щосуботи на одній з 9 локаціях у  8 містах України (Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Маріуполь, Коломия, Краматорськ та Северодонецьк). Формат runday доволі простий зареєструйтеся один раз на сайті, роздрукуйте свій штрих-код, а потім прийдіть і узяти участь на одній з локацій, де проходить рандей.