Зимова прогулянка по набережній - "Новорічний півмарафон "Йоль""

Зимова прогулянка по набережній - "Новорічний півмарафон "Йоль""

Закривати біговий сезон 2019 року вирішив одним з півмарафонів України, а саме новорічним півмарафоном “Йоль”. “Йоль” привернув мою увагу ще в 2018 році, після того, як пробіг півмарафон під час “Night-Marathon Fest”. Однією з особливостей півмарафона “Йоль” та марафона “Night-Marathon Fest” є те, що вони проходять в одній і тій же локації тільки в різні пори року “Night-Marathon Fest” – літній нічний марафон, а “Йоль” – зимовий півмарафон.

Тому причина чому зупинився на півмарафоні “Йоль” була очевидною: по-перше – знайома та досить комфортна траса півмарафону, по-друге – рівень організації з яким був теж знайомий після участі в “Night-Marathon Fest”, ну і третя причина – не потрібно було кудись далеко їхати, так як проходив в передмісті Києва.

Реєстрація

Реєстрація на забіг проходила на сайті: athletic-events.com, де потрібно було внести свої контактні дані та вибрати дистанцію, яку хочеш бігти після чого оплатити стартовий внесок.

Біг

Старт півмарафону “Йоль” був запланований на 12 годину у неділю в місті Вишгород, що є пригородом Києва. Отримати ж свої стартові пакети можна було, як в день проведення півмарафону перед його стартом, так і за день перед стартом півмарафону.

Прокинувшись у неділю зранку та зібравши свої бігові речі одразу ж відправився у напрямку останніх бігових пригод в 2019 році. Дістатись стартового містечка з Києва досить легко, все що потрібно це доїхати до метро “Героїв Дніпра”, а там сісти на маршрутку, що прямує у напрямку Вишгорода.

Приїхавши у Вишгород, я відразу одразу ж відправився у напрямку стартового містечка, щоб отримати свій стартовий номер та розпочати підготовку до новорічного півмарафона “Йоль”.

Стартове містечко розкинулось біля набережної Київського водосховища, на якій збирались бігуни.

Бігове свято півмарафону “Йоль” розпочалось з невеличкої розминки та забігу у новорічних костюмах, після чого стартував основні дистанції – півмарафон та дистанція – супутник – 8 кілометра.

Маршрут забіга "Йоль"
Маршрут новорічного півмарафона “Йоль”

Маршрут новорічного півмарафону “Йоль” складалася з 5 кругів по 4.2 кілометри кожне. Хоча маршрут півмарафону “Йоль” проходить по колу, але має одну досить цікаву особливість це те, що він рівний та дає змогу закінчити біговий сезон з досить гарним результатом та чудовим настроєм, який можна отримати під час новорічного півмарафону “Йоль”.

Одразу ж після того, як відбувся старт півмарафону “Йоль” в мене розпочались пригоди, точніше навіть сказати мій організм вирішив провести зі мною виховну роботу на тему: “Харчування перед довгими забігами”. Та продемонструвати, що відбувається, коли перед
забігом, їсти все, що попало.

Тому перші 12 кілометрів, мій організм вів зі мною дискусію над тим, як потрібно харчуватись перед забігами та паралельно старався побороти нудоту. Тим часом, як ноги виконували своє завдання не дивлячись на нудоту та неслись до фінішу. Здолати ж нудоту допоміг смачний чай, який був на пункті гідрації, після якого вона з часом все таки відступила. Хоча погода під час півмарафону “Йоль” виявилась досить пасмурною та інколи накрапав невеликий дощик але півмарафон долався досить комфортно та легко.

Фініш

Подолати новорічний півмарафон “Йоль” вдалось з часом 1 година 47 хвилин, якому посприяв досить таки рівний асфальтований маршрут. Після чого я відправився за теплим чаєм та відпочивати від своєї останньої бігової пригоди в 2019 році.

Враження

Новорічний півмарафон “Йоль” залишив по собі досить таки позитивні враження гарною організацією, рівною асфальтованою трасою. І навіть дощ та пасмурна погода, нудота не завадили отримати позитивні враження від чергового забігу.

Особливо ж порадував мій результат після перетину фінішної прямої, що вдалось закінчити досить насичений біговий сезон гарним результатом та чудовим настроєм.