Зимова прогулянка по набережній - "Новорічний півмарафон "Йоль""

Зимова прогулянка по набережній - "Новорічний півмарафон "Йоль""

Біговий сезон 2019 року я вирішив закрити українським півмарафоном, а саме півмарафоном, що проводиться під Новий Рік, під назвою “Йоль”. Цей забіг приглянувся мені ще у 2018 році після того, як я брав участь у “Night-Marathon Fest“. Одна з особливостей “Йоля” – це те, що він проводиться на тій же трасі, що й “Night- Marathon Fest“, тільки взимку.

Причина чому вибрав саме півмарафон “Йоль” – траса мені вже знайома й вона була досить комфортною, а високий рівень організації не викликав якихось нарікань. Ще одним плюсом було те, що не треба далеко їхати – біговий захід проводиться в передмісті Києва.

Реєстрація

Щоб зареєструватися треба перейти на веб-сайт athletic-events.com. В формі реєстрації треба вказати контактні дані, обрати дистанцію, яку ти хочеш подолати, після чого сплатити стартовий внесок учасника півмарафону “Йоль”.

Маршрут забіга "Йоль"
Маршрут новорічного півмарафона “Йоль”

У новорічного півмарафону “Йоль” був коловий маршрут – усього 5 кіл по 4,2 кілометри кожне. Маршрут має приємну особливість незважаючи на те, що він складається з кіл, сама траса дуже рівнинна та комфортна, що дає змогу закінчити біговий сезон не тільки з прекрасним настроєм, а й з чудовими результатами.

Біг

Старт забігу було призначено у неділю на 12:00 в пригороді Києва – місті Вишгород. Отримати стартовий пакет можна було за день до старту або безпосередньо перед початком бігового заходу.

Прокинувшись недільним ранком я зібрав свої речі та вирушив на зустріч останній біговій пригоді у насиченому півмарафонами 2019 році. З Києва доїхати до стартового містечка було дуже просто – на метро “Героїв Дніпра” треба сісти на пряму маршрутку, яка йде до Вишгорода.Доїхавши до міста, я відразу вирушив до стартового містечка за своїм номером. Забравши його, я розпочав готуватися до новорічного півмарафону “Йоль”. Бігуни вже збиралися у стартовому містечку, яке було розміщене неподалік Київського водосховища.

Перед початком півмарафону була проведена розминка та веселий забіг у новорічних костюмах. Далі розпочалася основна частина бігового свята “Йоль” – стартували учасники основної дистанції півмарафону та дистанції супутника на 8 кілометрів.

Одразу після того, як дали старт забігу “Йоль”, мене встигли наздогнати пригоди. Точніше буде сказати, що мій організм вирішив наглядно продемонструвати що буде відбуватися, якщо перед півмарафоном їсти не те, що треба, а що попало.

Через це перші 12 кілометрів мій організм проводив зі мною виховну роботу на тему правильного харчування та намагався паралельно з цим побороти нудоту. У цей час ноги працювали автоматично й несли мене до фінішної прямої. Побороти нудоту мені допоміг смачний чай, який я випив на дній зі станцій гідрації. Не дивлячись на доволі похмуру погоду та періодичний легкий дощик, бігти під час півмарафону “Йоль” було легко та комфортно.

Фініш

Новорічній півмарафон мені вдалося подолати за 1 годину й 47 хвилин. Рівна асфальтована траса дуже посприяла такому гарному результату. Після фінішу я пригостився теплим чаєм та вирушив відпочивати після свого останнього забігу у 2019 році.

Враження

Можна сказати, що новорічний півмарафон “Йоль” мені сподобався – прекрасна організація, зручна траса та сприятливі погодні умови залишили приємні враження та спогади. Особливо я зрадів своєму результату після перетину фінішної лінії, завдяки якому біговий сезон вдалося завершити с гарним настроєм.


Booking.com