GTR Trail

GTR Trail

Трейловий забіг “Слідами Галицької трансверсальної залізниці Остбан”, який проходить щороку у травні місяці в селищі Палагичі на Івано-Франківщині проводиться з метою популяризування здорового способу життя і боротьби зі шкідливими та небезпечними звичками, зокрема наркоманією, розвитку масового спорту, туризму і бігу. Крім того, таким чином любителі побігати по пересічній місцевості відзначається День Європи в Україні.

Інформація про забіг

Історія

Трейловий забіг “GTR Trail” розпочав свою історію у 2020 році, а його проведення приурочене до створення Галицької Трансверсальної залізниці та відновленню залізничного сполучення між Івано-Франківськом та Тернополем.

medal gtr trail race

Кожен бажаючий прийняти участь у бігових змаганнях по пересічній місцевості має можливість подати свою заявку в режимі онлайн. Видача стартових пакетів відбувається у день старту. До них входить стартовий номер учасника і медаль фінішера, а також різні пам’ятні сувеніри та подарунки. А ще насолодитись відпочинком на березі Дністра та помилуватись красивими навколишніми краєвидами.

Маршрут

Траса трейлового забігу являє собою дорогу з грунтовим покриттям. Старт розміщується біля дороги Клубівці-Тлумач, що в 1 кілометрі від клубівецького кільця в напрямку міста Тлумач.

GTR Trail course

Далі маршрут пролягає автошляхом регіонального значення Р20 через Снятин, Городенку, Тлумач, Тязів. Рух транспортних засобів під час проведення змагань частково обмежений. На маршруті трейлового забігу організатори передбачили 2 пункти гідратації, де учасники забігу можуть трішки освіжитись.