Golden Trail Series

Golden Trail Series

Серія “Golden Trail World Series” існує для того, щоб популяризувати та розвивати трейлранінг, як вид спорту. Основні принципи, яких вона неупинно дотримується, це паритет, справедливість, прозорість та чесність. Однієї з задач серії є просування професійних трейлранерів, як світових спортсменів, демонстрація та захист природнього середовища, де проводяться  змагання.

До серії “Golden Trail World Series” входять 6 кваліфікаційних забігів:

Фінальний забіг: K42 Adventure Marathon

Кожний з шести забігів в серії був обраний не випадково. Маршрут гірських забігів вирізняється неймовірними краєвидами, має свою складність, історію та атмосферу, яку організатори пропонують відчути усім: як бігунам, так і глядачам. В цих гірських змаганнях бажають прийняти участь кожен з тих, хто не уявляє свого життя без даного виду спорту.

“Golden Trail World Series” об’єднала в собі культові гірські перегони в нову революційну концепцію. Чіткий і простий формат, в якому враховуються три кращі результати кожного бігуна в шести гонках. Це викликає хвилювання у публіки, яка стежить за всім сезоном, і гарантує, що елітні трейлранери зустрінуться один з одним максимум раз протягом року, гарантуючи високий рівень на кожній гонці.

“Golden Trail World Series” – це не просто бігова серія – це свято трейлраннінга, спортсменів і вболівальників. Кожне свято вимагає вечірки – фіналу, який втілює в собі все, чим цікавий трейлранінг. Щороку “Golden Trail World Series” вибирає особливу гонку для Гранд-фіналу. 11 кращих чоловіків і жінок із загального рейтингу будуть запрошені на Гранд-фінал. Це гарантує епічну битву до останнього фінішу.Після кожного змагання 30 найкращих учасників в загальному заліку отримують бали: 1 місце – 100 балів, 30 місце – 2 бали. По завершенню останнього гірського забігу серії, визначається ТОП-11 чоловіків і 11 жінок, які будуть запрошені для участі в Гранд-фіналі.  Якщо бігун не потрапив до топ-11, але брав участь в 3 з 6 кваліфікаційних гонок, він / вона може самостійно прийняти участь у фіналі в Аргентині.

Бали за фінальний забіг будуть відрізнятися від балів за 6 кваліфікаційних забігів. У фіналі бігуни будуть отримувати подвоєнні бали, а саме 1 місце – 200 балів, 30 місце – 4 бали. У загальному рейтингу будуть враховуватися 3 кращі результати бігуна + результат фінального забігу.

Національні серії "Golden Trail National Series"

Після успішного 2018 року для серії “Golden Trail World Series” в наступному році почали з’являтися в деяких країнах національні серії (“Golden Trail National Series”): Франція-Бельгія, Іспанія-Португалія, Італія, Чехія-Словаччина-Польща, Хорватія, Німеччина-Австрія-Швейцарія, Велика Британія, США-Канада, Мексика, Данія-Швеція-Норвегія-Фінляндія, Словенія.

У той час як “Golden Trail World Series” прагне зібрати разом кращих міжнародних спортсменів, національні серії збирають разом усіх найкращих спортсменів певних країн, щоб ті вибороли право на участь у “Golden Trail Championship”. Мета національної серії – дати можливість будь-яким сильним спортсменам взяти участь в найпрестижнішому міжнародному чемпіонаті по трейлраннінгу і помірятися силами з кращими спортсменами світу.Кожна національна серія складається від 2 до 5 найкращих трейлових забігів країни + національний фінал і загальний фінал “Golden Trail National Series”, в якому будуть зібрані кращі з кожної “Golden Trail National Series”. Троє кращих спортсменів чоловіків і жінок з кожної національної серії після фіналу в своїй країні отримають “Golden Pass”, тобто запрошення на чемпіонат “Golden Trail Championship”.

Golden Trail Championship

Якщо “Golden Trail World Series” збирає елітних спортсменів для участі в 6 великих змаганнях, щоб досягти кульмінації в одному Гранд-фіналі, то “Golden Trail Championship” прагне зібрати їх на одному заході, чотириденному етапі. Прийняти участь в ньому може кожен бажаючий за свій кошт. А що стосується “Golden Pass”, то він доступний лише  для переможців у різних золотих гонках (серед іншого, гонки GTWS і GTNS), а також “Golden Seg-Ments” (якщо в країні немає серії GTNS)) в більш ніж 20 країнах.

Що таке “Golden Pass”? Це квиток на змагання, який забезпечує спортсмену безкоштовний транспорт, проживання та харчування протягом усього змагального тижня. 11 кращих учасників “Golden Trail World Series” отримують “Golden Pass” і тому автоматично запрошуються на “Golden Trail Championship”. Крім того, 3 найкращих учасників “Golden Trail National Series” також отримують запрошення на “Golden Trail Championship”.