Golden Trail National Series Хорватія

Golden Trail National Series Хорватія

Колись взявши участь у своєму першому гірському забігові, а саме в “Goverla Race”, мені захотілось щось подібне знайти за кордоном. Найкращим варіантом можна було вважати трейлові забіги Польщі, де є досить великий вибір подібних змагань, а ще туди набагато легше і дешевше добиратися. Однак, на заваді моїх планів став 2020 рік і карантинні обмеження, які торкнулися практично усіх країн Європи. Тож, шукаючи цікавий гірський закордонний забіг, я випадково натрапив на трейлову лігу “Golden Trail League” у Хорватії, країні, де обмеження не були такими суворими, як в тій самій Польщі чи будь-якій іншій державі ЄС.

біг в хорватії

“Golden Trail League” складалася із національних серій різних країн світу, зокрема Франції, США, Канади, Італії, Іспанії, Португалії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Мексики, Австрії, Швейцарії, Чехії, Словаччини, Польщі, Японії, Швеції, Данії, фінляндії, Норвегії, Словенії, Угорщини і т.д. З 2021 року до цієї Ліги приєдналася і Хорватія. До “Golden Trail National Series” Хорватії увійшли такі гірські забіги, як:

біг у горах

Ці два гірських забіги серії проходять в околицях Рієки, що робить їх досить зручними в плані доїзду.

Для участі в “Golden Trail National Series” Хорватії кожен учасник має прийняти участь у двох забігах серії. Після кожного забігу 30 найкращих учасників отримують відповідні бали (1 місце – 100 балів, 30 – 2 бали). Загальний рейтинг “Golden Trail National Series” Хорватії складається з суми балів отриманих учасником за два забіги. Але, якщо в учасників буде рівна кількість балів, то кращим стає той, хто менше витратив часу на подолання двох гірських забігів.

Крім того, перших три місця “Golden Trail National Series”, як серед чоловіків, так і серед жінок, отримують грошову винагороду та “Golden Pass”, що дає змогу прийняти участь у “Golden Trail Championship”.

Моє знайомство з цією серією відбулося випадково, коли натрапив на трейлову серію під назвою “Kvarner Trails Series” у Хорватії. Вона включає 4 гірських забіги у тому числі і “Risnjak Trail” та “Ucka Trail”. Так як саме ці дві бігові події складають “Golden Trail National Series” Хорватії, то я зміг одночасно пробігти закордонний гірський забіг та прийняти участь в “Golden Trail National Series”.