Огляд бігових локацій Варшави

Огляд бігових локацій Варшави

У Варшаві бігуни віддають перевагу паркам, лісам і різним зеленим зонам. Недарма це найкрасивіші місця міста, які завдяки природі дозволяють додатково відпочити та зарядитись позитивною енергією під час бігових тренувань.

Цікаві бігові локації

Парк Агрікола є одним з місць на міжміській карті Варшави, яке, безумовно, можна назвати знакових. Так як тут є бігова доріжка, на якій можна покращити швидкість. Крім того тут є сходи що ведуть до замку Уяздовський, що, безумовно, допоможуть тренувати витривалість і силу. Парк та його околиці є доволі знайомими для кожного бігуна польської столиці.

Теж доволі цікава локація, бо дозволяє провести повноцінне бігове тренування. Поле Мокотовське – це своєрідний великий парк з великою кількість зелених насаджень та асфальтованими стежками, ідеально підходить для занять спортом. Тренування тут можна проводити навколо парку, так пробігтись його стежками. Це дуже приємне місце, що дозволяє легко втекти з суєти міста, а потім швидко повернутися додому. На цій біговій локації можна зустріти багатьох інших бігунів, а також велосипедистів.

Біг на набережною річки Вісли дуже популярний. Приємний, розслабляючий і з можливістю будь-якого розширення – основний маршрут простягається між мостами Лазієнковського та Грот-Ровеккі, але його можна розширити, відхилити, перетнути річку або просто бігти далі, наприклад у напрямку Біланського лісу. Це одна з цікавих бігових локацій у Варшаві.

Говорячи про Біланський ліс, тут можна знайти чудові маршрути. Цей природний заповідник – залишки колишнього лісу. Пробіжки цим лісом особливо сподобається тим любителям бігу, які хочуть відпочити від міської суєти. Крім того, Біланський ліс пропонує величезний різноманітність бігових маршрутів – довші та коротші.

Ліс Кабацький – міський лісовий парк, ландшафтний заповідник. Бігові стежки на території лісу мають спеціальні позначення та проходять по досить широких стежках так як це місце дуже популярне для проведення вільного часу. Шляхи в лісі Кабацький мають різну довжину – ви можете вибрати коротший маршрут або той, який навіть матиме понад 10 кілометрів.

Ще одне доволі цікаве місце для бігу – парк Мочидло.

Ще один парк, цього разу один із тих, що вважаються найкрасивішими у Варшаві. Місце, особливо добре для шанувальників бігу. Прекрасні зелені зони, ставки, все поблизу Національного стадіону, прямо біля центру Варшави. Тому це місце буде доволі цікавим для ранкових пробіжок!

Головною відмінністю даної бігової локаціє є гірка з гірськолижною трасою, де можна успішно практикувати біг у гору, що зробить ваші тренування більш інтенсивними та ефективними. Сам парк не дуже великий, як у випадку зі Скаришевським, петля навколо нього невелика. Доріжки здебільшого асфальтові, але територія дуже приємна та сприяє спокійним біговим тренуванням

Кампіноська пуща – притулок спокою, який дозволить вам заспокоїтися, подихати свіжим повітрям, відпочити від міста. Тут незліченна кількість доріжок та оригінальних маршрутів, можна навіть пробігти марафон!