Огляд бігових локацій Ужгорода

Огляд бігових локацій Ужгорода

Моє знайомство з Ужгородом розпочалось під час участі в місцевому півмарафоні “Uzhhorod Half Marathon”, яке мені тоді досить таки сподобалось. Тому в цій статті вирішив розповісти про цікаві бігові локації міста Ужгород.

Цікаві бігові локації

Найбільше ужгородські бігуни полюбляють проводити тренування на набережних. Гарні краєвиди, найдовша в Європі липова алея та багато варіацій маршруту роблять пробіжку приємною та цікавою.

Має багато переваг при виборі місця для пробіжки. Навіть у найспекотніші дні в затінку завжди прохолодн.

Чудова локація для зміцнення всіх груп м‘язів. Завдяки наявності пагорбів та ґрунтового покриття та зручному географічному розташуванню він за правом вважається одним з кращих місць для пробіжок в межах міста. Слід пам‘ятати, що варто підбирати відповідне взуття для такого рельєфу.

Стадіони для пробіжки

Оновлене сучасне покриття, повноцінне легкоатлетичне чотирьохсот метрове коло, 8 доріжок та чітка розмітка – ось основні переваги цієї споруди. Тут одночасно може тренуватись кілька десятків людей і всім вистачає місця

Тут теж оновили покриття, воно стало сучасним і навіть в дощ доріжки не збирають калюжі, а навпаки пропускають воду. Але самих доріжок всього 2-3, що суттєво ускладнює рух стадіоном, коли на ньому займається багато людей.