Огляд бігових локацій Познані

Огляд бігових локацій Познані

Ви не знаєте, де тренуватися і бігати в Познані?  Перегляньте цікаві варіанти та місця в різних районах міста.

Познань – це велика агломерація, яка, напевно, у більшості людей асоціюється з пробками, кульбітами на Старій Ринковій площі та Познанським міжнародним ярмарком. Однак є також багато місць, де можна відпочити та потренуватися на свіжому повітрі.

У кожному районі Познані є безліч тренажерних залів і фітнес-клубів, пропозиції яких неможливо представити в цій статті. Бажаючі неодмінно знайдуть для себе цікаве місце. Серед наших пропозицій ми представимо альтернативні та цікаві локації для тренувань.

Цікаві бігові локації

Колишній форт, загальною площею близько 100 га, перетворено на парк. Він розташований практично в самому центрі міста, між вулицями Виногради, Армії Познані та Шелґовською. Численні мальовничі алеї та галявини дозволяють проводити різноманітні форми навчання. Безліч доріжок означає, що велосипедистам, бігунам, роликам тощо не доведеться їздити по колу. Різноманітний рельєф дозволяє цікаво тренуватися, наприклад, бігати в гору або їздити на велосипеді вниз. Також у цитаделі є спортзал просто неба.

Це одне з найпопулярніших місць для активних жителів Познані. Розташування в центрі міста, близькість озера та лісу створюють чудову атмосферу для занять спортом, а численні бігуни, велосипедисти та роликові ковзани спонукають до активності. Величезність території означає, що кожен знайде тут місце для себе. Повний обіг озера становить 5,4 кілометри. На території також є тренажерний зал просто неба. Завдяки своїй інфраструктурі та розташуванню Мальта приймає багато спортивних заходів, зокрема: біг, веслування та веслування на байдарках.

Це інші місця, де можна втекти від метушні великого міста та потренуватися на свіжому повітрі. Повне коло озера Русалка становить 4 кілометри. Також можна йти маршрутом, позначеним Nike жовтими конусами – тоді відстань 5 кілометрів. Ви також можете піти мальовничим шляхом до озера Стшешиньське, а потім до озера Керське. Тоді наш маршрут може бути від десятка до кількох десятків кілометрів. Якщо ми хочемо продовжити маршрут ще далі, ми можемо розпочати тренування в парку Солацького, звідки легко дістатися до річки Русалка та потрапити на стадіон “Олімпія”. Біля обох озер є пляж, зелені зони та спортзали на відкритому повітрі. Слід підкреслити, що на Стшешинському озері воно добре оснащене цікавим обладнанням, якого немає в інших закладах такого типу.

Ще одне місце, яке відповідає на питання: “де тренуватися і бігати в Познані?” Це ліс, розташований поблизу маєтків Піонтовських, маєтку Ружани-Потік та університетського містечка Адама Міцкевича в Мораско, загальною площею приблизно 1,67 га. Лісові стежки з м’яким грунтом дозволяють розмітити кількакілометрові маршрути. Також на території заповідника є спортзал просто неба. Треба остерігатися диких кабанів, які іноді тут з’являються.

Особливо рекомендовано для бігунів і велосипедистів, але ці зони також можна використовувати для інших видів діяльності. М’які доріжки не сильно навантажують суглоби, але потрібно бути обережним щодо випадкових повеней. Протяжність маркованого маршруту може становити від кількох до кількох кілометрів.

Цікава локація для любителів пробігів в гору та гірських пробіжок. Чудове місце для силових тренувань, інтервальних тренувань і бігу в гору – ділянка підйому з південного боку має довжину приблизно 70 метрів. Маршрут можна з’єднати зі стежкою з Журавінця. Стартуючи від садиби Баторего, прямуємо жовтою маркованою стежкою, завершивши 12-кілометрову петлю в садибі Болеслави Смяли.

Це лісова зона, розташована в районі Грюнвальд, біля стадіону в Познані. Там багато бігових доріжок. В одному місці невеликий пагорб. Також є дві бігові траси протяжністю 2,45 та 4,12 кілометри відповідно. На території також є тренажерний зал просто неба.