Огляд бігових локацій Одеси

Огляд бігових локацій Одеси

В цій статті хочу трішки розповісти та познайомити  з цікавими біговими локаціями Одеси, так як це українське місто може похвалитись не тільки своїм статусом основного морського вікна України, але й порадувати любителів бігу цікавими і захоплюючими біговими маршрутами та локаціями та легким морським бризом під час пробіжки.

Цікаві бігові локації

  • Покриття: асфальт, паркові стежки
  • Рельєф: рівнина і помірні гірки

“Траса здоров’я”, мабуть, найпопулярніше місце для пробіжки серед одеситів. Біговий маршрут пролягає вздовж берега Чорного моря переважно в тіні дерев. Він має оптимальну довжину та помірний перепад висот, тому є універсальним. Пробіжка по “Трасі здоров’я” однаково добре підійде і новачкам, і досвідченим бігунам. Крім того відрізок траси від пляжу Ланжерон до пляжу Аркадія добре освітлений вночі, тому бігати по цьому маршруту можна цілодобово.

  • Покриття: степні стежки, бездоріжжя
  • Рельєф: рівнина + помірні перепади висот

Куяльницький лиман ідеальне місце для забігу на довгі дистанції посеред дикої природи. На маршруті можна тренуватися також для ультрамарафону або трейлового забігу.

Цікаві бігові маршрути

  • Покриття: асфальт, паркові стежки

  • Рельєф: рівнина + помірні гірки

Біговий маршрут охоплює найбільший міський парк Одеси, а також визначні туристичні пам’ятки. Він підійде і місцевим, адже рано вранці там майже немає туристів, і гостям міста, які бажають познайомитися з Одесою та пробігти цікавими локаціями.

  • Покриття: паркові стежки, ґрунтівка, асфальт

  • Рельєф: переважно рівнина + іноді незначні підйоми

Цей біговий маршрут пов’язує між собою два парки — Дендропарк Перемоги і парк ім. Т. Шевченка — і поєднує пробіжку в зеленій зоні з пробіжкою галасливими центральними вуличками Одеси.

Стадіони для пробіжки

Стадіон “Динамо” ідеально підійде для інтервальних тренувань, так як він відкритий для усіх бажаючих. Крім того на ньому можна не тільки позайматись біговими вправами, але й за бажання і силовими.