Огляд бігових локацій Львову

Огляд бігових локацій Львову

У цій статті я вирішив прогулятись по Львову та розповісти про його цікаві бігові локації, а також маршрути. Серед них можна виділити наступні:

Цікаві бігові локації

Чудове місце для ранкових пробіжок. Це своєрідна зелена оаза для навколишніх районів міста. Тут є всім відомий кінотеатр і невеличка водойма. Довкола неї як раз можна бігати, милуючись навколишніми краєвидами. У 2018 році в Горіховому гаю місцева влада розпочала оновлення, зокрема було облаштовано нові доріжки, встановлено освітлення, лавки для відпочинку, а також місця для занять різними видами спорту і активностями.

Чудове місце для ранкових та вечірніх пробіжок, що розташоване на схилах Замкової та Княжої гори неподалік Кайзервальду. Тут можна не лише займатися улюбленим видом спорту, а й за одно милуватися неймовірними краєвидами, які відкриваються з самої вершини або двох терас, що знаходяться поруч.

Це чудова локація для пробіжки. Парк “Знесіння” є регіональним ландшафтним парком у Львові, який розміщений неподалік від центру міста. Тут можна прокласти доволі цікавий і динамічний маршрут з невеликими підйомами і спусками, а ще неймовірними краєвидами на місто лева.

Цей парк недаремно заслужив звання улюбленого серед львів’ян. Навесні та влітку тут особливо гарно. Окрім просто відпочиваючих, тут постійно можна зустріти бігунів. Адже територія дозволяє прокладати мальовничі та комфортні у будь-яку пору року маршрути для пробіжки. В Стрийському парку ви можете бігати самостійно або долучитися до забігів, що постійно організовують небайдужі місцяни безпосередньо в цьому місці.

 • Дистанції (трейл): 5-10 км.
 • Покриття:  лісові стежки, бездоріжжя
 • Рельєф: рівнина + помірні гірки

Ще одна цікава локація для ранкових або вечірніх пробіжок у Львові, яка поєднує в собі різні види покриття, переважно лісові стежки та бездоріжжя, а також має рівнинний рельєф з невеликими підйомами та спусками. Це ідеальне місце не лише для відпочинку на природі і милування навколишніми краєвидами, а й для організації невеликого трейлу на дистанцію приблизно 5-10 кілометрів.

Стадіони для пробіжки

Ті, хто надає перевагу бігу на спеціально облаштованих доріжках і майданчиках, зокрема, на стадіоні, може обрати один із наведених нижче.

Таку назву це місце отримало ще за радянських часів. Попри те, що зараз тут не все гаразд і масштабні спортивні змагання давно не проходять, місцеві мешканці намагаються повернути стадіон у свою громаду, він чудово підійде для ранкових або вечірніх пробіжок, якщо ви живете поруч.

Красивий і затишний стадіон може стати для вас улюбленим місцем для ранкових пробіжок або вправ, якщо ви живете неподалік. Тут є добре облаштовні бігові доріжки, які завжди чекають на вас.

Не надто далеко від “Горіхового гаю”, а саме на його околицях, розташоване ще одне місце для бігу – стадіон “Динамо”. І хоча він чекає на свою реконструкцію, однак, бігати тут доволі зручно та приємно. Тим більше, що поруч парк і є можливість поєднати пробіжку парковими доріжками із стадіоном.

Стадіон нещодавно реконструювали, облаштували тут нові роздягальні, сидіння й накриття від дощу та відремонтувавши трибуну. Побігати можна не лише на стадіоні, а й у Парку культури імені Богдана Хмельницького, що знаходиться поруч.

Цікаві бігові маршрути

 • Довжина: 4-6 км.
 • Покриття: асфальт, бруківка
 • Рельєф: рівнина + помірні гірки

Доволі мальовничий маршрут, на який можна надихнутися панорамою Львова на нижньому на верхніх оглядових майданчиках парку “Високий Замок”.

 • Довжина: 6-8 км.
 • Покриття: асфальт, бруківка, лісові стежки
 • Рельєф: рівнина + помірні гірки

На цьому біговому маршруті можна побачити Порохову вежу, Лису гору та стару залізницю, а також насолодитися природним ландшафтом парку “Знесіння”.

 • Довжина: 9-10 км.
 • Покриття: асфальт, бруківка
 • Рельєф: переважно рівнина + іноді незначні підйоми

Біговий маршрут пролягає через визначні пам’ятки архітектури Львова, зокрема, Львівський академічний театр опери та балету, церкву Святих Ольги та Єлизавети, центральний залізнодорожній вокзал, собор Святого Юра, Будинок Вчених, Львівський національний університет ім. І. Франка, палац Потоцьких, проспект Свободи та багато-багато інших пам’яток.

 • Довжина: 12-14 км.
 • Покриття: асфальт, бруківка, паркові стежки, лісові стежки
 • Рельєф: рівнина + помірні гірки

Біговий маршрут пролягає повз чотири великі парки Львова — Стрийський парк, парк Залізна вода, Снопківський парк і парк Погулянка.