Пробіг Друзів

Пробіг Друзів

“Пробіг Друзів” – це щорічні зимові змагання з бігу, які приурочені до Дня Соборності України. Основна мета заходу – це популяризація здорового способу життя і спорту, зокрема легкої атлетики,  налагодження дружніх стосунків між спортсменами із різних регіонів України та сусідніх країн.

У рамках пробігу передбачені забіги на три дистанції 32, 16, 3 кілометра, а також дитячі старти. Варто зазначити, що пробіг з кожним роком стає все більш популярним. В 2019 році в ньому взяло участь близько півтисячі спортсменів з різних куточків України. Статус змагань постійно зростає, в ньому беруть участь, як професійні легкоатлети, так і любителі.

Інформація про забіг

Історія

Перша редакція бігових змагань під назвою “Пробіг Друзів” відбулася у січні  2012 року в містечку Богородчани Івано-Франківської області. Участь у змаганнях “Пробіг Друзів” – це гарна нагода випробувати себе в непростих зимових умовах та разом з тим перевірити свою підготовку перед початком бігового сезону. Крім того, кожен учасник має змогу отримати задоволення від самої атмосфери, яка панує на стартах, краси природи Прикарпаття, насолодитися чудовими краєвидами та свіжим повітрям, познайомитися з однодумцями і фанатами бігу, обмінятися з ними своїми враженнями.

Маршрут

Маршрут пробігу є досить цікавим і являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить через містечко Богородчани та прилеглі до нього села, селища і хутори.

Пробіг Друзів

Старт і фініш пробігу знаходиться в одному місці – біля Богородчанської школи №1. Сама по собі траса є добре промаркованою, має кілька пунктів харчування і гідратації через кожні 5 кілометрів дистанції. Також в організації руху на трасі учасникам допомагають волонтери, судді змагань, медичний персонал, супровід поліції. Для усіх, хто подолає дистанцію, організатори приготували  пам’ятні медалі і сувеніри, а лідерам забігів ще й фінансову винагороду.