Забіг "Втеча з Межигір'я"

Забіг "Втеча з Межигір'я"

Забіг “Втеча з Межигір’я” – це найкреативніший в Україні щорічний забіг, що проходить наприкінці листопаду в селищі Нові Петрівці, Київської області. Його організатором виступає найбільший біговий клуб України  “Top Runners”. У програмі змагань передбачено два забіги на дистанцію 10 та 5 кілометрів.

Інформація про забіг

Історія

Кожен спортсмен, хто виявив бажання прийняти участь у забігові “Втеча з Межигір’я”, повинен пройти реєстрацію. При цьому, необхідно вказати особисті дані та сплатити реєстраційний внесок, кінцева сума якого залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. По завершенню забігу на кожного учасника очікує гаряче частування, лотерея, а також традиційні пам’ятні медалі, дипломи і сувеніри та оригінальне фото на згадку.

Маршрут

Маршрут забігу прокладено територією парку Межигір’я і його мальовничими куточками, саме там, де знаходиться колишня резиденція екс-президента втікача “номер 1” Віктора Януковича.

маршрут забігу втеча з межигір'я

Тип покриття – асфальт. Траса добре промаркована. Під час змагань на ній присутні волонтери, медики, які у будь-який момент готові прийти на допомогу.