Ultra. Ви будете бігати далі, ніж думаєте

Ultra. You will run further than you think

  • Назва мовою оригіналу:
    “Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz
  • Автор:  Домарадка Віолетта , Закрєвський Роберт
  • Жанр:  спорт

Annotation

Що таке біг на понад марафонську дистанцію? Що ви отримаєте, вибігаючи з міста? Що, потрібно для того, що б пробігти ультрамарафон? Як виглядає раціон бігунів, що бігають ультрамарафони? Ультрамарафони поєднують у собі дві особливості: відстань над марафоном (від 43 кілометрів) і безперервність зусиль. В ультрамарафоні   – ви працюєте, поки не закінчаться сили або не досягнете мети. 
Автори виводять читача в чарівний світ ультрамарафонів, показуючи радість, втому, труднощі навчання і задоволення від кожного кроку по маршруту.
Це щоденник підготовки до екстремального курсу від пари веганських ультрамаратонців. “ULTRA” – відмінний путівник для початківців і досвідчених, які мріють про бігу в марафонах та інших забігах на дистанції більші чим марафонська.
Автори книги Віолета Домарадзкі та Роберт Закжевський – пара веганів-ультрамаратонів, засновників Фонду Run Vegan, організаторів Vegan Race та Gorce Ultra-Trail. Найбільш відомі польські ультра бігуни, які діляться своїм досвідом і порадами. Також до книги включені поради від інших бігунів, таких, як Патриція Березновська, Домініка Стельмах, Ева Майер, Бартош Горчіца, а також поради фахівців в області кардіології, ортопедії та психології. 
Книга розділена на 12 розділів – місяців, кожна з яких описує окремий аспект підготовки та ведення практики. Важливим елементом книги “ULTRA”  є частина, присвячена здоров’ю та харчуванню. Віола та Роберт хочуть переконати читачів, що їхній перший старт у ультрамарафонові стане початком красивої, довгострокової та протипоказаної ексклюзивної пригоди пов’язаною з  бігом. Якщо ви захоплені горами і бігом, ви шукаєте натхнення і хочете поліпшити свої навички, то книга  “ULTRA” – унікальна історію про світ ультрамарафонських дистанцій. 

Impressions from the book

Цитати з книги