Трейлова прогулянка берегами Сухого  Кагамлика - "Kagamlyk Trail"

Трейлова прогулянка берегами Сухого Кагамлика - "Kagamlyk Trail"

Новий сезон розпочався досить цікаво, навіть не дивлячись на сучасні реалії. Тому після насичених січня та лютого цікавими біговими стартами з дистанціями 20+ кілометрів, вирішив, що в березні потрібно трішки відпочити, перед не менш насиченим на цікаві бігові події квітнем та травнем. Тому вирішив пошукати цікаві running events, що будуть проходити на теренах України в березні, звісно ж при цьому хотілось би взяти участь у цікавій біговій серії.Шукати цікаву бігову серію довго не прийшлось, так як на допомогу прийшло українське місто Кременчук та його біговий клуб “Kremen Style”, що організовував трейлову серію “Kremen Trail League”. Трейлова серія міста Кременчук мене одразу зацікавила, так як вона складається з чотирьох цікавих трейлових забіги, з дистанцією 5 – 10 кілометрів, це було саме те, що я шукав.

Registration

Моє знайомство з трейловою серією “Kremen Trail League” розпочалось з першого трейлу в серії, що має назву “Kagamlyk Trail”. Зареєструватись на нього можна було на офіційному сайті kremenstyle.com. Для зручності організатори зробили два типи реєстрації, а саме можна було купити абонемент на усю трейлову лігу, який коштував 1000 грн. Або ж реєструватись на кожний забіг окремо, реєстрація в такому варіанті коштувала від 300 грн. на трейл. Так як мені хотілось пробігти усі чотири трейли, тому для себе вирішив обрати саме абонемент.

Маршрут трейлового забігу “Kagamlyk Trail” складався з одного кола довжиною в 5 кілометрів, та проходив по берегу річки Сухий Кагамлик.

Run

Старт першого етапу трейлової серії “Kremen Trail League”, а саме “Kagamlyk Trail”, був запланований на недільний ранок. Отримати ж свій сатартовий пакет учасники “Kagamlyk Trail” могли, як у переддень так і в день старту трейла.Тому суботнього вечіра зібравши свої бігові речі відправився з Києва назустріч черговим біговим пригодам, що очікували на мене наступного ранку в місті Кременчук.

Прокинувшись недільного ранку відразу відправився у напрямку стартового містечка, яке розташовувалось на території розважального комплексу “Івушки” та заодно вирішив трішки прогулятись вулицями Кременчука. Діставшись стартового містечка, яке вже було доволі багатолюдним, тому вирішив відразу розпочати підготовку до забігу, а саме забрати сатартовий номер та переодягнутись. Стартував трейловий забіг “Kagamlyk Trail” об 11 годині.

Після невеличкого брифінгу від організаторів та невеличкої розминки розпочались чергові мої трейлові пригоди. Дистанція ж трейла “Kagamlyk Trail” виявилась досить таки цікавою, хоча і складала 5 кілометрів, що для мене було досить таки незвично.

Trail route виявився цікавим та проходив в основному по зарозшим очеретом берегах річки Сухий Кагамлик, що робило біг доволі цікавим. Крім того було декілька ділянок особливо на його початкові, що проходили по вуличкам міста Кременчук. Так як забіг мав досить невелику дистанцію, то трейл промайнув доволі швидко та через 27 хвилин, після свого початку для мене вже закінчився.

Impression

“Kagamlyk Trail” виявився доволі цікавим трейлом з гарною організацією та цікавим маршрутом, який мав гарне маркування вздовж усієї дистанції забігу. Крім того для мене трейл “Kagamlyk Trail” став першим офіційним забігом, де б дистанція забігу була 5 кілометрів. Тому долати її було досить цікаво та незвично.


Booking.com