Торунська Тріада Коперника - Torunska Triada Kopernikanska

Торунська Тріада Коперника - Torunska Triada Kopernikanska

У своїх попередніх статтях я вже розповідав Вам про “Королівську Бігову Тріаду”, що об’єднує забіги Кракова. А сьогодні вирішив трішки розповісти про ще одну досить цікаву польську бігову серію, що проводиться в Торуні та має назву “Торунська Тріада Коперника”. По завершенню кожного забігу, що входить до серії фінішери отримують медалі, які складають одну композицію.

До бігової серії міста Торунь входить три забіги:

  • “П’ятірка з Коперником” – бігова подія на 5 кілометрів
  • “Run Torun” – бігова подія на 5 та 10 кілометрів
  • “Торунський марафон” – бігова подія на 5, 10, 21 та 42 кілометри

Про забіги серії

П’ятірка з Коперником

Це перша подія, що розпочинає серію “ТТК” і яка відбудеться саме в той день, коли Міколой Коперник народився 550 років тому і буде називатися 5-м разом з Коперником. Це забіг на дистанцію 5 кілометрів, маршрут, запропонований організаторами, дуже швидкий ( 2 петлі 2,5 кілометрів).

Run Torun

“Run Torun” – це найбільша бігова подія “Торунської Тріади Коперника”, що складається з забігів на 5 та 10 кілометрів. Маршрут бігової події проходять щороку через найбільші перли міста, серед яких пам’ятник Коперніку, бульвар Філадельфії та інші. Більше того, бігунів супроводжує туристичний путівник, який розповідає про багату історію міста під час забігу.

Marathon Torun

Торунський марафон це остання подія в рамках “Торунської Тріади Коперника”, що буде проводитися на вулицях Торунь на марафонській дистанції. Біговий захід також буде супроводжуватися півмарафоном та пробігом – 5 кілометрів.

Марафон у Торуні – це щорічна гонка, що проводиться з 1983 року, і її перше історичне видання відбулося в 1924 році.