Огляд мобільного додатку "RunKeeper"

Огляд мобільного додатку "RunKeeper"

My acquaintance with мобільним додатком “RunKeeper” розпочалось в 2017 році, коли розпочинав тільки знайомитись з бігом. Тоді це був один з самих популярних додатків для бігу, тому тоді свій вибір вирішив зупинити на цьому додаткові.

Додаток “RunKeeper” доступний, як для пристроїв iOS так і для Android, тому його можна без особливих проблем завантажити на свій пристрій через App Store або Play Market. Перед використанням додатку “RunKeeper” в ньому потрібно буде зареєструватися. Це дозволить зберігати інформацію про Ваші активності, незалежно від того, на якому пристрої Ви зараз працюєте. Це потрібно відразу ж, при першому запуску програми або через сайт за адресою: runkeeper.com.

Основні характеристики мобільного додатка “Runtastic”

  • Оцінка: App Store (4.9), Play Market (4.3)
  • Категорія: Здоров’я та фітнес
  • Мови: Іспанська, Італійська, Англійська, Голландська, Китайська (традеційна), Корейська, Німецька, Португальська, Російська, Французька, Швецька, Японська

Registration

Зареєструватись в додаткові можна декількома способами прив’язати свій обліковий запис з Facebook, Google, Apple (основні дані підтянуся з профелю) або зареєструватись за допомогою будь-якого email (потрібно вказати email, пароль, ім’я, дату народження та національність).



Налаштування додатку

Після реєстрації наступним кроком, який потрібно буде зробити це налаштувати додатку під себе. А саме вибрати зручну для себе мову, параметри відстеження, налаштувати голосового помічника і т. д..

В меню налаштувань (Settings) доступні такі пункти:

  • Налаштування профілю (Profile Settings);
  • Налаштування аккаунта (Account Settings);
  • Налаштування тренувань (Activity Settings);
  • Пробіг спортивного взуття (Shoe Tracking);
  • Додатки, служби та пристрої (Apps, Services and Devices);
  • Push повідомлення (Push Notifications).
Profile Settings

В розділі Profile Settings знаходяться основні налаштування користувача. В цьому розділі можна змінити ім’я, дату народження, задати свою вагу та ріст, а також вибрати мову додатку (англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, нідерландська, італійська, словенська та російська).

Account Settings

В розділі Account Settings знаходяться основні налаштування профілю, а саме email та тип підписки. Крім того в цьому розділі можна змінити тип підписки з базової (бесплатної) на Runkeeper Go (платну) (9.99$/міс.).

Activity Settings

В розділі Activity Settings відбувається основні налаштування тренувань. Крім того розділ Activity Settings поділений на декілька підрозділів: тренування (Activity), відстеження (Tracking), підготовка, відображення. В підрозділі тренування (Activity) можна вибрати тип своєї активності (біг, велоспорт, маунтинбайк, хотьба, лижний крос, плавання) та маршрут для тренування. В відстеженні (Tracking) задаються показники для відстеження тренувань. В підрозділі підготовка можна задати, як часто Runkeeper буде повідомляти різні показники (швидкість, дистанція, пульс) під час тренування, а саме можна вибрати по часові (1-30 хвилин) або відстань (0.25-10 миль / кілометрів). Крім того тут можна вибрати які показники додаток буде повідомляти (час, відстань, темп, швидкість, пульс). В підрозділі відображення задаються параметри відображення дистанції (милі / кілометри) та швидкість (милі / год, км/год або темп).

Shoe Tracking

В цьому розділі можна вибрати модель взуття в якому проводиться тренування, що б бачити скільки та чи інша пара кросівок має пробігу та коли її час змінювати.

Apps, Services, and Devices

Цей розділ предназначений для підключення різних девайсів (часів) та інших додатків (Fitbit, Garmin Connect) та соціальних мереж (Facebook).

Push Notifications

В розділі Push Notifications можна налаштувати, що б приходили повідомлення, які б нагадували про тренування, отримувати різні мотиваційні повідомлення та повідомлення про випробування в яких користувач може брати участь.



Головний екран додатку

Що стосується основного екрану додатку, то він має такий вигляд

  1. аватар користувача
  2. ім’я користувача
  3. загальна дистанція, яку користувач пробіг за весь час поки використовує додаток
  4. персональні рекорди користувача (максимальна дистанція, набір висоти, найкращий час на 5 кілометрів, 10 кілометрів, півмарафон, марафон)
  5. статистика користувача (тиждень, місяць, рік), активності користувача, розбивка тренувань по неділях.
  6. головне меню додатку (профіль користувача, плани тренувань, запуск тренування, огляд тренування, челенджери)
My Stats

В статистиці My Stats користувачу доступна загальна статистика по його тренуваннях, де можна порівняти показники поточної та попереднього тижня, місяця та року. Тут доступна статистика по таким показникам, як загальта дистанція за той чи інший проміжок часу, середня швидкість, скільки було активностей, загаляна кількість калорій, які було потрачено, загальний набір висоти та загальний час, що потратив користувач.

Activities

В розділі Activities виводиться кількість тренувань, які користувач провів за час використання додатку.

My Goals

Розділ My Goals відповідає за постановку цілей та їх досягнення. В цей розділ користувач може вибрати для себе ціль з переліку та досягати її під час тренувань.

Workouts Per Week

В розділі Workouts Per Week приводиться статистика, щодо тренувань в потижневому розрізі, крім того тут можна її переглянути по дням.



Головне меню додатку

В головному меню додатку знаходяться такі пункти:

  • Me – розділ, де знаходиться основна статистика, щодо тренувань
  • Training – тренувальні плани для подолання різних дистанцій (платні ціна від 9.99 $ за місяць)
  • Start – тренування. Виводиться карта лакації де проходить тренуваня та основні показники (загальний час, швидкість, дистанція)
  • Feed – можна оцінити тренування вподобайкою та залешити коментар, щодо нього
  • Challenger – різні челенджери в яких можна прийняти участь

Тренування

Перед тим, як розпочати тренування користувачеві потрібно зайти в пункт меню Start, де перед користувачем появиться карта локації, вид його активності, за бажаням можна вибрати план тренування (workout), підключити музику та параметри голосового помічника.

Що б розпочати семе тренування потрібно нажати на кнопку Start, після чого на екрані появляться основні дані, щодо тренування, а саме загальний час тренування, дистанція, поточний темп та середній темп під час тренуваня. Крім того можна переглянути статистику по кожному відрізкові дистанції.

Site

На сайті runkeeper.com доступний кабінет користувача, в якому він може більш детально аналізувати кожне своє тренування та має подібні до додатку функціїї тільки в більш зручному форматі для аналізу.