Міні-подорож регіонами України - "Забіг у Пирогові"

Міні-подорож регіонами України - "Забіг у Пирогові"

Наприкінці літа, а саме 24 серпня українці з усього світу відзначається одне з головних свят їхньої держави, а саме День Незалежності. Українська бігова спільнота теж не залишається осторонь, тому в різних куточках України проводяться цікаві бігові події присвяченні Дню Незалежності України.Що до мене, то свій вибір вирішив зупинити на біговій події, яка проходить в переддень Дня Незалежності на території етно-музеї Пирогово – “Забіг в Пирогові”.

Registration

Зареєструватись на забіг можна було на сайті: athletic-events.com, де учасники могли вибрати одну з двох доступних дистанцій основна – 10 кілометрів та дистанція-супутник – 5 кілометрів.

Run

“Забіг в Пирогово” став для мене другим забігом, що проходив територією музею, перший був в лютому – “Pyramids Half Marathon”. Крім того “Забіг в Пирогово” став першим реальним забігом в якому я брав участь після карантину, а відповідно це й забіг виявився досить гарною подією під час якої можна було б перевірити свої сили після п’яти місяців відпочинку від бігу.

Саме ж цікаве розпочалось о 10 годині після того, як пролунав стартовий відлік. Маршрут для дистанції в 10-ть кілометрів складався з двох кіл зі змішаним покриттям (асфальт – бездоріжжя), крім того на маршруті було декілька підйомів, які робили його більш цікавішим. Крім того кожне коло мало одну точку гідрації і ще одна знаходилась на позначці в 5 кілометрів.

Що ж до мене, то першу половину забігу, а саме перші 3 милі вдалось подолати за 28 хвилин, що досить непогано, якщо враховута те, що протягом останього часу особливо не бігав. Друга ж половина забігу пройшла не так цікаво, як перша, так як особливо великого бажання бігти вгору на підйомах в мене не виникало, тому вона пройшла повільніше за першу частину забігу.

Фінішньої лінії мені вдалось досягнути через 1 годину та 5 хвилин після старту. Не можу сказати, що своїм результатом залишився досить таки задоволений, але виходячи з реалій 2020 року не особливо й засмучувався з цього приводу. Крім того після фінішу на учасників очікували смачні кавуни.

Impression

Організатори до бігової події “Забіг в Пирогово” підійшли досить серйозно, тому вона отримала гарну огранізацію, а головне досить непоганий маршрутом, як для забігу на дистанцію в 10 кілометрів. Після фінішу залишились тільки позитивні емоції та гарні враження від забігу.


Booking.com