Огляд мобільного додатка "PumaTrac"

Огляд мобільного додатка "PumaTrac"

Продовжую своє знайомство з мобільними додатками для бігу. На цей раз мою увагу до себе привернув мобільний додаток для бігу від бренда Puma, що має назву “PumaTrac”. Сам же додаток виявився, як на мене досить цікаво реалізованим особливо в розділі, що стосується бігових тренувань.Додаток для бігу “PumaTrac” можна завантажити на свій мобільний пристрій через App Store або Play Market, так як він доступний, як для пристроїв iOS так і для Android. Перед використанням додатку “PumaTrac” в ньому потрібно буде зареєструватися, що дозволить зберігати інформацію про Ваші активності, незалежно від того, на якому пристрої Ви зараз працюєте. Це можна зробити відразу ж, при першому запуску програми або через сайт за адресою: pumatrac.puma.com.

Основні характеристики мобільного додатка “PumaTrac”

 • Оцінка: App Store (4.9), Play Market (4.7)
 • Категорія: Здоров’я та фітнес
 • Мови: Іспанська, Англійська, Німецька, Польська, Російська, Французька, Турецька, Чеська

Registration

Зареєструватись в додаткові можна декількома способами прив’язати свій обліковий запис з Facebook, Twitter, Apple (основні дані підтягнуся з профілю) або зареєструватись за допомогою будь-якого email (потрібно вказати email, пароль, ім’я, дату народження, стать та країну проживання).

Головне меню додатку

Головне меню додатка “PumaTrac” складається з декількох вкладок, де користувач може найти для себе цікаві тренування від тренерів Puma, тренування інших користувачів, що користуються додатку, статистику, що до своїх тренувань, а в особистому кабінеті при потребі може до налаштувати додаток. Саме ж меню додатка “PumaTrac” складається з 5 розділів, таких як:

 • Тренування – тут відображаються тренування від різних тренерів Puma та челенджери, що проводить Puma.
 • Біг – проведення тренування.
 • Спільнота – виводяться тренування користувачів, що тренуються за допомогою “PumaTrac”.
 • Статистика – в цьому розділі можна переглянути свою статистику по тренуванням.
 • Профіль – профіль користувача та його налаштування.

Тренування від “PumaTrac”

При заході в біговий додаток “PumaTrac” перед користувачем відкривається розділ “Тренування”. В цьому розділі користувач може обрати різні види тренувань, що підготували для нього тренери Puma або приєднатись до різних челенджерів, що проводить Puma в даний час.

Даний розділ для зручності у використані поділений на декілька розділів, а саме:

 • Recommended for you (Рекомендовано) – тут виводяться різні тренування, які в першу чергу можуть зацікавити користувача.
 • Challenger (Челенджери) – розділ в якому виводяться цікаві челенджери, що проводить Puma в даний час.
 • Guided Runs (Керовані пробіжки) – тренування з різних видів бігу (інтервальне, загальне, темпове).
 • Short Workout (Короткі тренування) – підбірка різних тренувань (планка, прес, віджимання та інші) що займають від 5 – 15 хвилин.
 • Trainer (Тренери) – тренери, що приймали участь в розробці тренувань додатка “PumaTrac”.
 • Running (Біг) – підбірка різних тренувань направлених на покращення бігу.
 • Flexibility & Mobility (Гнучкість та Мобільність) – тренування направлені на покращення гнучкості на мобільності.
 • Long Workouts (Довгі тренування) – в цьому розділі розміщуються тренування, що тривають близько години.
 • Gear up (Спорядження) – спорядження для тренувань від Puma.

Для кращої навігації по даному розділу “Тренувань” вгорі розміщується пошук та фільтр по тренуваннях (Filters Workout), який допомагає краще підібрати тренування кожному користувачеві. Що ж стосується фільтра, то він містить декілька пунктів, а саме:

 • Level (Рівень) – тут користувач може вибрати свій рівень підготовки. Даний пункт містить три рівня підготовки: Beginner (Початковий), Intermediate (Середній) та Advanced (Прогресивний).
 • Duration (Тривалість) – тут вказується бажана тривалість тренування.
 • Type of Workout (Тип тренування) – вибирається тип тренування. На даний час розділ містить такі типи тренувань, як: Running (Біг), Strength Training (Силові тренування), High Intensity Intervals (Високоінтенсивні інтервальні тренування), Boxing (Бокс), Pilates (Пілатес) та Flexibility & mobility (Гнучкість та мобільність).
 • Goal (Ціль) – ціль тренувань. А саме Lean & fit, Strong & ripped, Speed & endurance, Flexibility & balance.
 • Trainers (Тренери) – тут можна вибрати бажаного тренера.


Run

Наступний розділ, що міститься в додатку “PumaTrac” після “Тренування”, це “Біг”. Тут користувач може розпочати своє індивідуальне тренування з бігу.

Цікавістю даного розділу є те, що тут можна вибрати, де саме буде проходити тренування на вулиці чи в приміщені. А ще перед початком основного тренування виводяться, як рекомендація Guided Runs (Керовані пробіжки) для користувача.

Після того, як користувач натисне кнопку “Start” він потрапляє на екран поточного тренуванні, де на екрані будуть виводяться основні данні, що стосуються тренування (загальний час та кілометраж, поточний пульс, темп та витрачені калорії). Що б переключити екран на карту потрібно натиснути на значок карти, яких знаходиться вгорі екрану.

Крім того дані, які хоче отримувати користувач під час тренування, можна додатково задавати в налаштуваннях тренування “Train Settings”. Налаштування тренування “Train Settings” розділені на два розділі “Coaching”, де користувач може вказати, які данні потрібно йому повідомлятись кожний кілометр (час, дистанція, темп) та розділ “General”, в якому вказується авто-пауза при зупинці та серцевий ритм.Спільнота “PumaTrac”

В розділі “Спільнота” виводяться тренування інших користувачів, що використовують додаток для бігу “PumaTrac”. Даний розділ містить два підрозділи “Feed” та “Leaderboard”. Розділ “Feed” є своєрідним аналогом соціальної мережі, де користувач може обліковувати свої тренування та бачити недавні тренування інших учасників, які використовують додаток “PumaTrac” під час тренувань. Крім того користувачеві тут доступно такі функції, як ставити вподобайки та коментувати тренування інших учасників.

Що ж стосується розділу “Leaderboard”, то тут виводиться своєрідний рейтинг найбільш активних користувачів додатку “PumaTrac” за день, тиждень, місяць та рік і відповідно цього нараховуються бали користувачам.

Статистика

В розділі “Статистика” користувач може переглянути свою статистику, по минулим тренуванням. Дні в які користувач проводив тренування позначені позначаються відповідним типом тренувань та містять коротку інформацію, щодо самого тренування, а саме загальний час тренування та дистанція. Якщо в якийсь день не було ніяких тренувань у користувача, то навпроти цього дня стоїть позначка “Rest”.

Що б отримати більш детальну інформацію по тренуванні його потрібно вибрати, після чого відкриється статистика конкретного тренування, крім самої статистики вгорі екрана відображається кількість балів (Trac Score), які отримав користувач за конкретне тренування.

Що ж стосується статистики конкретного тренування, то вона реалізована досить інформативно, так як користувач може побачити, що саме було за тренування, темп, загальний кілометраж та час, витрачені калорії та маршрут тренування. Крім того під основною статистикою, а саме в розділі “Splits” виводиться розбивка загальної дистанції по кілометрах, де користувач може побачити, який у нього був темп та набір висоти на тому чи іншому кілометрі дистанції.

Крім загальної статистики, щодо тренування, також досить класно реалізовано відображення самого маршруту тренування так, як різні ділянки маршруту мають різний колір відповідно до темпу (зелений – швидкий, жовтий – середній, червоний – повільний). Крім того, якщо натиснути на саму карту маршруту, то можна перейти до більш детального аналізу маршруту тренування, на тому чи іншому відрізкові.

Профіль

В розділі “Профіль” користувач може бачити свою статистику по тренуваннях, міняти свій аватар та більш детально налаштувати додаток під себе.

Що б налаштувати додаток “PumaTrac” більш детально користувачеві потрібно перейти до розділу налаштувань (Settings). Розділ “Settings” для зручності поділений на декілька підпунктів:

 • User Settings (Налаштування користувача) – тут можна змінити свої персональні дані (дату народження, ріст, вагу, країну), одиниці вимірювання та публічність акаунта (публічний (бачать інші користувачі) або приватний (тільки користувач)).
 • Fitness Settings (Налаштування фітнесу) – тут користувач може вибирати цілі тренувань, типи активності, мову інтерактивного тренера та тренувальні вподобання (скільки тренувань на тиждень хоче проводити, їх тривалість та бажаний час початку тренувань).
 • Music (Музика) – підключити до свого акаунта музику зі сторонніх джерел (Spotify).
 • Connectivity (Підключення) – підключити до свого акаунта інші соціальні мережі (Facebook, Twitter).
 • General Information (Основна інформація) – розміщується основна інформація, що стосується додатка для бігу “PumaTrac”.
 • Delete Account (Видалення) – видалення акаунта.

Site

Офіційний сайт додатка “PumaTrac” знаходиться за посиланням: pumatrac.puma.com. На сайті розміщується основна інформація про додаток, посилання на офіційні сторінки додатка в різних соціальних мережах. Крім того для більшої зручності у використанні користувач може зайти через сайт до свого профілю в додатку “PumaTrac”, де йому крім розділу “Профіль”, також доступний ще розділ “Тренування”.