Просування сайта за допомогою каталогів

Просування сайта за допомогою каталогів

Просувати сайт можна багатьма методами, але одним з ефективніших способів просування сайту, побудова зворотніх посилань. Тому в даній статті вирішив приділити увагу одному зі способів побудови зворотніх посилань, який був доволі популярним на зорі створення інтернету,  а саме реєстрація сайту в каталогах. Цей спосіб особливо активно використовували кілька років тому, але й зараз він не втрачає актуальності та продовжує працювати, адже посилання залишаються. Крім того в нинішніх умовах цей спосіб просування сайтів буде цікавий в основному через свою простоту і дешевизну

Реєстрація свого веб-ресурсу у високоякісних каталогах дозволяє залишити інформацію не лише про свій сайт, а й додати активне посилання на нього. І як результат, використання каталогів сайтів — це добре відпрацьований інструмент SEO оптимізації, який допомагає покращити ставлення пошукових систем до ресурсу та його позиції у видачі. Зворотні посилання дуже важливі, і чим більше реально корисних ресурсів посилаються на ваш сайт, тим краще до нього будуть ставитися пошукові системи. Тому для розміщення посилання потрібно вибирати добрі каталоги, які допоможуть підвищити авторитетність сайту.

Каталог сайтів є спеціалізованим сервісом, на сторінках якого розміщується інформація про різні ресурси. Після розміщення ви отримаєте посилання на свій сайт.

Які завдання вирішуються:

Типи каталогів

Якщо вирішили додати сайт до каталогу, вибирайте надійний білий каталог. У мережі є багато ресурсів, що пропонують цю послугу, аж до бази з абсолютною відсутністю модерації. Їх розглядати навіть не треба. Працюйте з білими каталогами, які ставлять пряме посилання на ваш проект та покращують ранжування. На таких порталах ваш сайт буде розміщено у певній рубриці з урахуванням сфери діяльності

Досвід використання

Що стосується особистого досвіду використання, то в основному використовую даний метод просування сайту, що б розбавити основну масу зворотніх посилань на сайті, отриманих за допомогою інших методів просування.