Пробіжи свій кращий марафон

Run your best marathon ever

  • Назва мовою оригіналу Пробеги свой лучший марафон”
  • Автор:  Максим Кривенко
  • Жанр:  спорт

Annotation

Написано багато історій успіху. І коли люди досягають чогось, їм хочеться поділитися своєю історією досягнень. «Як у мене було все погано, і моє життя змінилася після марафону» – таких книг багато. Але чужі історії успіху – це, в кращому випадку, цікаве чтиво. Книги повинні бути цікавими. А книги про біг повинні ще й допомагати людям.

Ця книга про біг. Ця книга про підготовку до стартів і досягненні цілей, пов’язаних з бігом. Якщо Ви вирішили прочитати цю книгу, Ви очікуєте, що вона буде цікава і чимось Вам допоможе. Для просто розважального читання є маса книг на більш популярну тематику. Я навмисно постарався обмежити світоглядні міркування і ліричні відступи від теми бігу по суті.

Для кого ця книга? Книги про марафоні починають читати люди, які якось пов’язані з бігом. Або вже бігають, або достатньо обізнані про марафонської підготовці, або подумують почати. З цими думками я наповнив книгу суттю підготовки. Причому я постарався адаптувати суть під різних бігунів: тих, хто тільки почне пробігати свої перші 2-3 кілометри через надзусилля, і тих, хто готується до амбітних особистих рекордів на марафонську дистанцію.

Біг – це про емоції радості, щастя, передчутті, хвилюванні, задоволеності собою і світом. Я наповнив книгу своїми емоціями, тому, вона повинна бути цікавою. Я хотів би, щоб Ви переживали ці емоції разом зі мною.

«А хто ти такий, щоб нам розповідати про біг?» – запитаєте Ви.

Я – це досвід тисяч. Мені пощастило. У мене унікальна можливість мати дуже широке коло знайомств в біговій тусовці – я співзасновник компанії, яка організовує старти клубів, що тренують бігунів. Це десятки тисяч людей, і серед них багато людей, динаміка змін яких була у мене на очах. Я спілкуюся з великою кількістю професіоналів і фахівців з підготовки себе та інших бігунів. Це дозволило мені добиватися високих результатів в марафонському бігу, будучи на п’ятому десятку. І я впевнений, що подолаю заповітний для мене кордон – 2:30, не будучи ніколи професійним марафонцем. Однак в бігу я все життя, і професійна легкоатлетична підготовка в молоді роки дозволяє мені розбиратися в тренуваннях.

«Навіщо мені це?» – запитаєте Ви. Якщо у Вас немає питань про тренування в бігу, то ця книга може стати відмінним приводом стати більш щасливим. Насправді – ця книга не про біг на 42 кілометри.

Impressions from the book

Цитати з книги