У пошуках дачі генсека - "Nyvky Winter Cross"

У пошуках дачі генсека - "Nyvky Winter Cross"

Розпочати новий біговий сезон хотілось не тільки цікавим шосейним забігом, але й трейлом. Якщо з шосейним забігом на початку року було все зрозуміло і ним став “Забіг Друзів”, то щодо вибору трейла вибір вирішив зупинити на трейлі “Nyvky Winter Cross”.

Трейл “Nyvky Winter Cross” мене в першу чергу зацікавили тим, що його організаторами виступали організатори минулорічного трейла “Salomon Winter Cross”, тоді у них вийшло організувати досить таки непоганий трейл з цікавим маршрутом. Плюсом у виборі трейла “Nyvky Winter Cross” було ще й те, що це був київський старт і особливо далеко їхати нікуди не потрібно було.

Registration

Реєстрація на трейл “Nyvky Winter Cross” проходила на сайті vseprobegi.org.  Для вибору учасникам було запропоновано дві дистанції: 9 та 3 кілометри. Для себе вибрав основну дистанцію в 9 кілометрів. Траса 9-ти кілометрової дистанції складалась з трьох кіл по 3 кілометри кожне.

Run

Для нового трейла “Nyvky Winter Cross” організатори вибрали досить цікаву локацію з непоганим ландшафтом – київський парк “Нивки” крім того даний парк відомий ще тим, що там знаходяться руїни колишньої урядової дачі відомої в народі, як «дача Хрущова» . Старт основної дистанції трейла “Nyvky Winter Cross” був запланований на 11 годину, тому ранок неділі у мене розпочався з подорожі до парку “Нивки” на чергове свято бігу. Прибувши до місця старту, яке вже було досить багатолюдним, тому відразу вирішив переодягнутись, але тут не вийшло без курйозу так як зранку збираючи бігові речі частину з них забув узяти з собою, тому бігти прийшлось частково не в біговій екіпіровці.

Знайомство з маршрутом трейла “Nyvky Winter Cross” розпочався досить таки цікаво відразу з невеликого підйому вгору. В основному маршрут трейла “Nyvky Winter Cross”  проходив доріжками парку Нивки та частково по пересічній місцевості. Найцікавіший ділянкою трейла, як на мене, був кінцевий відрізок кожного кола так як він складався з невеличкого підйому за яким йшов спуск після чого учасників чекала, так би мовити приблизно 200 метрова фінішна пряма за якою розпочиналось нове коло.

Перші 2 милі трейла “Nyvky Winter Cross” для мене пройшли досить неспішно, що зайняло цілих 17 хвилин. Під кінець першого кола мене наздогнав Володимир Ковбасюк який трошки додав мотивації, тому наступні 3 милі прийшлось надолужувати втрачене. Перший мій цьогорічний трейл  “Nyvky Winter Cross” для мене закінчився через 50 хвилин після свого початку та подарував досить гарні емоції. Після закінчення трейла на учасників, як завжди чекали смачні смаколики, які приготували для них організатори.

Impression

Трейл “Nyvky Winter Cross”, як і його минулорічний попередник “Salomon Winter Cross” отримав досить гарну організацію, цікавий маршрут, що увібрав у себе всі досить цікаві локації парку “Нивки”.